↑ חזור ל אודות

הדפס עמוד זה

ארגון Gary-TV.com – אודות ופרויקטים בולטים

Gary-TV.com הוא ארגון ישראלי ללא מטרות רווח המתמחה בעריכה, תרגום והפצת סרטונים ברשתות החברתיות. הארגון נוסד בשנת 2011 בעת שמייסדיו התחילו להפיץ בישראל את ההרצאה העוצמתית של גארי יורופסקי (מכאן שם הארגון), הרצאה שהפכה לנצפית ביותר בישראל, הביאה את הטבעונות לפריים טיים והציתה את מגמת הטבעונות המתפשטת בישראל.
מתנדבי הארגון משקיעים מאמץ רב בקידום טבעונות ובהפצת מסר של חמלה כלפי בעלי חיים ברשתות החברתיות באמצעות החומרים הטובים ביותר שאנו מוצאים.
עבודה זו נושאת פירות בשנים האחרונות בישראל, יותר מכל מדינה אחרת בעולם.
אם את או אתה מוצאים את מאמצינו ראויים לתמיכתכם, אנא שקלו מתן תרומה כדי שנוכל להמשיך להפיץ את הבשורה.

לפניכם רשימה של הפרויקטים הבולטים שלנו:

תרגום והפצת ההרצאה הטובה ביותר שתראו אי פעם – גארי יורופסקי

Gary-TV.com: ההרצאה הטובה ביותר שתראו אי פעם - גארי יורופסקי

תרגום והפצת “ההרצאה הטובה ביותר שתראו אי פעם” של גארי יורופסקי הוא הפרויקט שממנו הכל התחיל – הפרויקט שהצית את מגמת הטבעונות בישראל וחולל כאן מהפכת תרבות שהביאה את הטבעונות למיינסטרים. זוהי ההרצאה הנצפית ביותר בישראל מעולם עם למעלה ממיליון וחצי צפיות ביוטיוב (שכלול הגרסה המקורית + הגרסה המצונזרת) והמדוברת ביותר עם אינספור איזכורים תקשורתיים. השפעת ההרצאה המטלטלת של גארי יורופסקי בישראל הייתה כה חזקה, שבניית פלטפורמה נפרדת עבורה כגוף בפני עצמו המתויג כ”ההרצאה הטובה ביותר” הייתה מתבקשת. היום למותג יש אתר (www.gary-tv.com), דף פייסבוק, טוויטר ומספר ערוצי יוטיוב. הצלחת ההרצאה הצמיחה פרויקט שלם של תרגום והפצת הרצאות וסרטונים באמצעות הערוצים החברתיים שלה. ההרצאה של יורופסקי עצמה היא ללא ספק הסרטון החזק והיעיל ביותר בו נתקלנו ואנו ממליצים להמשיך להפיץ אותהה במידת האפשר. השילוב בין הכריזמה של יורופסקי, האמת הלא מתפשרת שלו, והזעם האותנטי והכאב הפנימי שהוא נושא בליבו הוא יחיד במינו בתנועה לזכויות בעלי חיים.

הפקת הסרטון “עדות של אמא” בשיתוף עם עמותת ויגן פנרדלי

Gary-TV.com: עדות של אמא - רותם סלע

בחודש מרץ 2014 הפקנו בשיתוף עם עמותת ויגן פרנדלי את הסרטון “עדות של אמא” בכיכובה של השחקנית והדוגמנית, רותם סלע. הסרטון זכה לתפוצה אדירה גם בפייסבוק וגם ביוטיוב וגרם לאלפי אנשים (בעיקר נשים) לעבור לטבעונות ולעוד רבים אחרים להבין עד כמה מוצרי החלב והמוצרים האחרים מן החי שהם צורכים רווי אכזריות. לסרטון הוקם אתר מיוחד (www.mother.org.il) עם מידע נוסף והצעות מה אפשר לעשות לאחר שנחשפים למציאות האכזרית מאחורי מוצרים מן החי.
רותם סלע עצמה, עברה לטבעונות בעקבות צפייה בהרצאה של גארי יורופסקי בבית החייל בדצמבר 2013. אנו מודים לה מאוד שהסכימה להשתתף בהתנדבות בפרויקט.
.

פרויקט ‘לעולם לא עוד’ – אוסף עדויות של ניצולי שואה ובני משפחות נרצחים

פרויקט 'לעולם לא עוד' - אוסף עדויות של ניצולי שואה ובני משפחות נרצחים

בחודש אפריל 2015, השקנו את פרויקט “לעולם לא עוד” – אתר דו לשוני בעברית ובאנגלית המאגד עדויות של ניצולי שואה, משפחות נרצחים והוגי דעות היוצאים נגד הדיכוי השערורייתי של בעלי חיים בידי האדם. את העדויות אספנו במשך מספר חודשים של מחקר ופניות לניצולים. העדות המרכזית בפרויקט זאת הרצאה של ניצול גטו ורשה ואחד מאבות התנועה המודרנית לזכויות בעלי חיים, ד”ר אלכס הרשפט. בהרצאה ד”ר הרשפט מספר על האופן שבו התמודד עם הטראומה והאבל על אובדן משפחתו, על כוחה המעצים של החמלה, ועל האופן שעברו עיצב את ערכיו, את השקפת עולמו ואת מפעל חייו.

תרגום והפצת סרט המופת ארת’לינגס

Gary-TV.com: ארת'לינגס

בחודש יוני 2013 יצאנו בקמפיין ויראלי להפצת הסרט העוצמתי ביותר שנעשה בתחום זכויות בעלי חיים וטבעונות, ארת’לינגס (Earthlings), כולל אתר מיוחד (www.earthlings.co.il) שבו כולם יכולים לצפות בסרטון, גם אלה שמתחת לגיל 18 וחסומים ביוטיוב. הקמפיין היה מאוד מוצלח ונכון לזמן כתיבת שורות אלו, לסרט יש מעל 145 אלף צפיות ביוטיוב.
תרגום והפצת סרט המופת ארת’לינגס הוא סרט דוקומנטרי מפעים ועוצמתי, החושף את הזוועות המתרחשות במתקני העינויים של תעשיות העושות שימוש בבעלי חיים ומציג את הזלזול האנושי וחוסר הכבוד לבעלי חיים אחרים החיים איתנו על כדור הארץ. סרט חובה לכל אדם באשר הוא. את הסרט הפיק וביים שון מונסון, אשר נתן אישורו להעלתו אל ערוץ היוטיוב שלנו.

תרגום והפצת ההרצאה שמשרד הבריאות צריך לראות

Gary-TV.com: ההרצאה שמשרד הבריאות צריך לראות

בחודש אוגוסט 2012 יצאנו בקמפיין ויראלי להפצת “ההרצאה שמשרד הבריאות צריך לראות” של ד”ר מייקל גרגר, אשר עוסקת בגורמים המובילים למוות בעולם המערבי ומציגה את הנזקים הבריאותיים של מוצרים מן החי לעומת יתרונותיו הרבים של מזון מן הצומח. הקמפיין כלל אתר מיוחד (www.britu.org) והדפסת כרטיסי ביקור של ההרצאה, וזכה להצלחה מסחררת בישראל, בעיקר בקרב סקטור הגילאים המבוגר יותר, עם מעל 260 אלף צפיות ביוטיוב, נכון לזמן כתיבת שורות אלה. ד”ר גרגר הוא רופא אמריקאי אשר לומד בחריצות את המחקרים המדעיים העדכניים ביותר בתחום התזונה והרפואה ומדי שנה סוקר את הממצאים במצגת אינטראקטיבית אשר מלווה בהומור רב. הביקורת המרכזית שלו מופנת כלפי תעשיית התרופות שהיא מכונת כספים משומנת והממסד הרפואי בכלל, שבמקום להתמקד במניעת מחלות, עוסק בסתימת החורים שהוא יוצר.
בחודש פברואר 2014 הפצנו הרצאה נוספת של ד”ר מייקל גרגר, לנצח את המחלות הכי שכיחות שלנו, שבה מתמקד ד”ר גרגר בדרכים להימנע מהמחלות השכיחות ביותר שלנו. גם הרצאה זו זוכה להצלחה רבה.

עריכה, תרגום והפצת סרטונים לקידום הופעתה וזכייתה של טל גלבוע באח הגדול

Gary-TV.com: סרטונים לקידום הופעתה וזכייתה של טל גלבוע באח הגדול

החל מחודש מאי 2014 ועד חודש ספטמבר באותה שנה, ערכנו והפצנו קטעי וידאו בהשתתפות טל גלבוע מתוך “האח הגדול”, במטרה להשאירה כמה שיותר בתוכנית הטלוויזיה הנצפית ביותר בישראל. במהלך הקמפיין המשותף שלנו יחד עם עמותת ויגן פרנדלי להשארת טל בתוכנית, ערכנו עשרות סרטונים שעלו בדפי הפייסבוק שלנו ושל ויגן פרנדלי, כולל שני הסרטונים הוויראליים ביותר במהלך הקמפיין: ההשפעה של טל בחוץ ו-ההשפעה של טל בתוך הבית. לתדהמת כולנו טל נשארה עד הסוף וזכתה, הרגע המכונן ביותר שידעה התנועה לזכויות בעלי חיים בישראל.

בימוי הסרט הדוקומנטרי זוכה הציון לשבח בפסטיבל דוקאביב “החיים על פי אוהד”

Gary-TV.com: החיים על פי אוהד

במהלך פעילותו בארגון Gary-TV.com, דניאל ארליך, אחד מממנהלי הארגון, גם הספיק לביים סרט דוקומנטרי באורך מלא, “החיים על פי אוהד” – זוכה פרס הציון לשבח בפסטיבל דוקאביב 2014. הסרט מספר את סיפורו של אוהד כהן, פעיל לשחרור בעלי חיים אשר מגויס בכל הווייתו למען המטרה. לאחר שנים של נתק עם בני משפחתו, על רקע בחירתם להמשיך לצרוך מוצרים מן החי, אוהד מנסה לאחות את הקרע עם משפחתו. הסרט הוקרן בסינמטקים ברחבי הארץ, משודר בערוץ יס דוקו וזוכה להצלחה רבה גם בחו”ל, שם הוא מתחרה בפסטיבלים בינלאומיים לסרטים.
לצפייה בפרומו של ערוץ יס דוקו.
Gary-TV.com: Life According To Ohad - Special Jury Mention

תרגום והפצה של ההרצאה של מלאני ג’וי על קרניזם

קרניזם: הפסיכולוגיה של אכילת בשר

בסוף חודש מאי 2012 יצאנו בקמפיין הפצה של ההרצאה הנהדרת של ד”ר מלאני ג’וי, אשר עוסקת בקרניזם, מושג אותו טבעה ד”ר ג’וי עצמה ומתייחס לפסיכולוגיה שמאחורי אכילת בשר ומוצרים אחרים מן החי. הקמפיין כלל אתר מיוחד (www.carnism.co.il) ופרסום פרומו מיוחד. ההרצאה, שמנתחת באופן מבריק את האידיאולוגיה השלטת בחברה האנושית, לפיה אכילת בעלי חיים (מסוימים) היא מוסרית, זכתה להצלחה רבה ועומדת בזמן כתיבת שורות אלה על מעל 43 אלף צפיות ביוטיוב.

תרגום והפצת הסרטון עם לואיס אנטוניו – הילד מברזיל שריגש את ישראל

Gary-TV.com: לואיס אנטוניו - הילד מברזיל שריגש את ישראל

בחודש מאי 2013 תרגמנו והפצנו את התיעוד ממיס הלבבות של לואיס אנטוניו, הילד הברזילאי ששאל את אימו מדוע הורגים בעלי חיים ולא רצה לאכול את ניוקי התמנונים שאימו הגישה לו. תוך יממה הסרטון הפך לסרטון הכי וויראלי בישראל מעולם עם כ-20 אלף שיתופים בפייסבוק רק בישראל, הגיע לתוכניות החדשות והבידור בטלוויזיה ולכפולת האמצע של עיתון ידיעות אחרונות ועיתונים אחרים. המונים נחשפו לתמימות ולטוהר הלב של לואיס הצעיר ורבים מהם החליטו לשנות את הרגלי התזונה שלהם.

תרגום והפצת מתיחת הסופרמרקט בברזיל

Gary-TV.com: מתיחת הסופרמרקט בברזיל

בחודש פברואר 2013 תרגמנו את מתיחת החזירים מברזיל מהשפה הפורטוגזית לשפה האנגלית ולשפה העברית במטרה להציג את תרבות ההדחקה שלנו, בני האדם, בכל הנוגע לאכילת בעלי ותוצרתם. המתיחה הפכה לאחת המתיחות הנצפות ביותר בעולם ובזמן כתיבת שורות אלו שותפה מעל חצי מיליון פעם(!) מדף הפייסבוק שלנו וזכתה למעל 2 מיליון צפיות ביוטיוב.

תרגום והפצת ההרצאה של ג’יימס ווילדמן “לצאת מהמטריקס – 101 סיבות לבחור בגלולה האדומה”

Gary-TV.com: ההרצאה של ג'יימס ווילדמן - לצאת מהמטריקס

במרץ 2013 פרסמנו את ההרצאה המצוינת של ג’יימס ווילדמן על טבעונות וזכויות בעלי חיים – “לצאת מהמטריקס – 101 סיבות לבחור בגלולה האדומה“. ההרצאה של ווילדמן, מרצה חינוכי בעמותת זכויות בעלי החיים של פלורידה (ARFF), כל-כך מרשימה ומשכנעת, שאלמלא היינו בעיצומו של קמפיין להפצת ההרצאה המהפכנית של גארי יורופסקי, היינו פותחים קמפיין משמעותי לקידומה. זה אמנם לא קרה, אך עדיין קידמנו את ההרצאה בכל אפשרות ובזמן כתיבת שורות אלו היא כבר צברה מעל 100 אלף צפיות בערוץ היוטיוב שלנו.

תחקיר מיוחד: תאי הגזים המודרניים

Gary-TV.com: תחקיר מיוחד: תאי הגזים המודרניים

בחודש דצמבר 2014 נחשפנו לתיעוד שחיטת חזירים באוסטרליה באמצעות תאי גזים. החלטנו לחקור את הנושא יותר לעומק והגענו לתיעודים נוספים דומים מבתי מטבחיים באירופה. כמו כל שיטות הניצול והרצח בתעשיות המזון מן החי, גם הממצאים אליהם נחשפנו הפעם היו מזעזעים, רק שהפעם היה גם אלמנט היסטורי חזק הנוגע לעם היהודי ואשר נתן לנו תקווה שהווידאו יצליח לעשות את הקשר אצל אנשים מסוימים שעד היום סירבו להכיר בזוועות הברורות. חשיפת הסרטון שערכנו הייתה אמנם מאוד גדולה והולידה תגובות חיוביות, אך לא נסתיר שקיווינו להדים גדולים יותר מהחשיפה המזעזעת.

ארגון סבב הרצאות של גארי יורופסקי בישראל בשנת ובשנת 2012 ובשנת 2013 בשיתוף עם עמותת ויגן פרנדלי

Gary-TV.com: סבב הרצאות של גארי יורופסקי בישראל בשנת ובשנת 2012 ובשנת 2013

בחודשים ספטמבר 2012 ודצמבר 2013 ארגנו בשיתוף עם עמותת ויגן פרנדלי סבב הרצאות של גארי יורופסקי בישראל. שני הסבבים היו מאוד מוצלחים, הן מבחינת חשיפה תקשורתית עם הופעות טלוויזיוניות רבות והן מבחינת היענות הקהל כאשר כמעט כל האולמות היו מלאים. ההיילייטס של הביקורים של יורופסקי היה בסבב ההרצאות השני עם שני אירועים מרכזיים בהשתתפות ד”ר יובל נח הררי, מחבר רב המכר “קיצור תולדות האנושות“. המפגש המסקרן הוליד גם כתבת ענק במוסף סוף השבוע של הארץ שהובילה לשיח משמעותי על טבעונות בכלי התקשורת השונים.

לצפייה בתמונות מהסבב האחרון.

Gary-TV.com: Gary Yourofsky in cinema tel avivGary-TV.com: Gary Yourofsky in IDCGary-TV.com: Gary Yourofsky in Tel HaiGary-TV.com: Gary Yourofsky in Ben Gurion UniversityGary-TV.com: Gary Yourofsky in HaYahalom Theater

אם מצאתם את פעילותנו ראויה, אנא שקלו מתן תרומה חד פעמית בסך 100 ש”ח לארגון. זה מאוד יעזור להמשך פעילותנו.
לחצו על הסכום שברצונכם לתרום:
*התרומה היא דרך עמותת שב”י