↑ חזור ל איך מתחילים

הדפס עמוד זה

איך מתחילים – עוד…

עוד קישורים מועילים ונהדרים שיסייעו לכם בדרככם החדשה.

מסעדות טבעונות בכל רחבי הארץ

מסעדות טבעוניות – אינדקס מסעדות טבעוניות וידידותיות לטבעונים

אתר המכיל אינדקס עדכני של עשרות מסעדות עם מנות טבעוניות, המסווגות לאזורי הארץ וסגנונות האוכל השונים. בחירה באזור הרצוי תפתח רשימה של מסעדות: כל מסעדה מכילה תיאור קצר, קישור לאתר המסעדה/ לדף הפייסבוק שלה ותוויות.  

צפה בעמוד »

tlvegan

TLVegan: פורטל לייף סטייל טבעוני

פורטל הטבעונים והלייף סטייל החדש כולל מתכונים, סיקור מקומות ומוצרים טבעוניים בלוגים אישיים, טורי דעה ועוד המון תכנים שיעזרו לטבעוני המתחיל והוותיק להנות מחיים טובים. הפורטל הולך וגדל, זה הזמן להגדיל את הצוות! כותבים למגירה ורוצים להצטרף לצוות הכותבים שלנו? לשתף בטיפים, מתכונים, חוויות? כתבו לנו!  

צפה בעמוד »

vegan-family

ילדים טבעוניים – בלוג טבעוני משפחתי

איך יום בהיר אחד הופכים לטבעונים? ומה זה אומר להיות משפחה טבעונית? איך גורמים לילדים להתחיל להבין מה זה זכויות בעלי חיים? ולמה אנחנו בוחרים שלא לאכול מזון שמקורו מבעלי חיים? יש בכלל מה לאכול? יש אוכל טעים? איך בכלל מקיימים אורח חיים טבעוני וממשיכים לחיות את אותם החיים הרגילים? האם אפשר לגדל ילדים טבעונים …

צפה בעמוד »

מבשלים מחוץ לקופסה

מבשלים מחוץ לקופסה – תכנית בישול

תוכנית בישול אינטרנטית ללא מוצרים מהחי שמוכיחה שבישול טבעוני הוא לא רק מוסרי יותר, אלא כיפי, פשוט, בריא וטעים! בתוכנית תכירו מוצרים שנועדו להקל את המעבר לתזונה צמחית ומתכונים שימושיים ומפתיעים. בהגשתם של השף בני ליפשיץ ודנה יודלביץ’ החיננית.  

צפה בעמוד »

שירותי עזר נוספים

חנויות מקוונות, משלוחי אוכל עד הבית, קייטרינג ועוד…

שירותים טבעוניים: חנות טבעונית מקוונת, משלוחי אוכל עד הבית, איתור מנות טבעוניות ועוד.  

צפה בעמוד »

ארגונים ישראלים לזכויות בעלי-חיים

עמותות לזכויות בעלי חיים

רוצים לעזור לבעלי החיים עוד יותר? בואו להתנדב באחת העמותות הבאות: gary-tv.com – ההרצאה הטובה ביותר שתראו אי פעם עמותת שב”י – שחרור בעלי חיים ישראל עמותת אנונימוס – עמותה לזכויות בעלי חיים העמותה למען עתיד טבעוני קירות שקופים – תיעוד תעשיות המזון מן החי חוות החופש חוות מקלט לשיקום בעלי חיים שניצלו ממשקים.  

צפה בעמוד »

ADAPTT

האתר של גארי יורופסקי – adaptt.org (באנגלית)

האתר מכיל מידע רחב ועשיר כמעט בכל נושא הקשור לטבעונות וזכויות בעלי חיים. באנגלית.  

צפה בעמוד »