↑ חזור ל מכתבי 2011

הדפס עמוד זה

אוגוסט 2011

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים הללו נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח ב: יום שני, אוגוסט 01, 2011 – 18:21
בכיתי אחרי שראיתי את אחת מההרצאות שלך. מעולם לא בכיתי בגלל הנושא הזה. מעולם לא ידעתי מי אתה, אך עכשיו אני יודע. אפסיק לאכול בעלי-חיים.

 

נשלח ב: יום שלישי, אוגוסט 02, 2011 – 13:55
אני טבעוני מישראל. היום ראיתי את ההרצאה המפורסמת שלך מ-2010. וואו! אתה אדם דגול וגאון. הרבה אנשים בישראל מדברים עליך, על ההרצאה שלך ועל מעבר לטבעונות או צמחונות. אתה מדהים! אתה סמל, מנהיג ואתה המלאך והתקווה של חברינו בעלי-החיים. בזכות אנשים כמוך יש תקווה לבעלי-החיים.

 

נשלח ב: יום שלישי, אוגוסט 02, 2011 – 17:51
כרגע ראיתי את ההרצאה שלך ביו-טיוב והחלטתי להפוך לטבעוני. רציתי להודות לך ולומר לך שאתה בן אדם נהדר על שאתה עושה מה שאתה עושה. שלחתי בעבר מכתבים כנגד מלחמות שוורים והייתי חבר בארגון ישראלי נגד ניסויים בבעלי-חיים, אבל תודות לך, אני מבין עכשיו שזה פשוט לא היה מספיק. אפילו לא קרוב.

 

נשלח ב: יום רביעי, אוגוסט 03, 2011 – 7:44
כרגע ראיתי את ההרצאה שלך ואני חייבת להגיד כמה אסירת תודה אני, על שיש אנשים כמוך בעולם המעוות בו אנחנו חיים. אף אחד לא יכול להסביר את המצב טוב ממך. אתה עושה עבודה מדהימה ואני רוצה להגיד לך תודה תודה תודה תודה תודה.

 

נשלח ב: יום חמישי, אוגוסט 04, 2011 – 6:27
ראיתי את ההרצאה שלך ביו-טיוב ואני טבעונית תודות לך. עשית שינוי משמעותי גם בחיים של אחותי. הראיתי לה ולחברה את ההרצאה ושתיהן עברו לטבעונות.

 

נשלח ב: יום שישי, אוגוסט 05, 2011 – 19:18
רק שתדע, בישראל יש כינוי לאדם שהפך לטבעוני אחרי שצפה בהרצאה שלך (ויש לא מעט מהם): ‘טבעוגארי’. ‘טבעו’ מהמילה ‘טבעוני’ בעברית. רק להראות לך כמה אנחנו אסירי תודה והערכה על כל מה שעשית ועדיין עושה. אתה באמת מדהים!

 

נשלח ב: יום שבת, אוגוסט 06, 2011 – 7:06
האם ידעת שמקרינים ברצף את ההרצאה שלך באתר המחאה בתל אביב? והתגובות אדירות. מאות אנשים צופים בהרצאה. עכשיו זה הזמן המתאים ביותר לעשות את זה בעקבות גל המחאות, שאתה בטח מודע לו ועוקב אחריו בחדשות. המודעות של האנשים עולה.

 

נשלח ב: יום ראשון, אוגוסט 07, 2011 – 4:47
אני מירושלים וצמחונית כבר 12 שנים. אני מכירה הרבה טבעונים, אבל משום מה לא הצלחתי לעשות את ההחלטה לעבור לטבעונות עד שראיתי את הסרטון שלך. החלטתי שלא עוד. את ההחלטה על הצעד אני חייבת לך. אתה משפיע על כל כך הרבה אנשים, זה באמת מדהים. תודה לך על קריאת ההשכמה, הייתי צריכה את זה.

 

נשלח ב: יום רביעי, אוגוסט 10, 2011 – 4:34
אתה אדם דגול על מה שאתה עושה! אני האדם היחיד בישראל שזכה במדליית זהב אולימפית (גל פרידמן) ואני צמחוני.

 

נשלח ב: יום רביעי, אוגוסט 10, 2011 – 20:23
יש כל כך הרבה דברים שאני רוצה לומר לך, החל מכמה אסירת תודה אני על שהסרת את “מחסומי הראייה” שלי… מה ששינה את כל צורת החשיבה שלי והרגלי האכילה שלי. תודה גארי, איתך העולם הוא מקום טוב יותר.

 

נשלח ב: יום חמישי, אוגוסט 11, 2011 – 14:15
רק רציתי לומר ששינית את חיי, אתה השראה אמיתית! גרמתי לכל המשפחה שלי לעבור לטבעונות בזכותך. “ברוקולי לא מחרבן!”

 

נשלח ב: יום שישי, אוגוסט 12, 2011 – 15:12
אני בן 27 מישראל. התחלתי לראות את ההרצאה שלך ביו-טיוב ואני חושב שנעשיתי טבעוני לאחר 30 דקות בערך. צפיתי בהרצאה עד סופה, אך כבר לא הייתי צריך.

 

נשלח ב: יום שלישי, אוגוסט 16, 2011 – 4:08
שינית את חיי באמת!

 

נשלח ב: יום שלישי, אוגוסט 16, 2011 – 23:42
הוידאו של ההרצאה באוניברסיטת ג’ורג’יה טק הוא מה שנתן לי את הדחיפה הסופית לעבור באופן “רשמי” לטבעונות. תודה רבה לך על כך, ותודה גדולה עוד יותר על כל מה שאתה עושה למען בעלי החיים. אתה גיבור אמיתי ומקור להשראה! אני מפיצה את המסר ואת וידאו ההרצאה ככל האפשר.

 

נשלח ב: יום חמישי, אוגוסט 18, 2011 – 14:21
אני בת 29 מישראל. הייתי צמחונית במשך שנים עד שראיתי את ההרצאה שלך. עכשיו אני טבעונית. אני גאה בך מאוד על מה שאתה עושה ורוצה לומר לך שהרבה דברים זזים בארץ שלנו תודות לך. תמשיך בדרכך המוצלחת, הלוואי והעולם שלנו יתברך ביותר אנשים כמוך.

 

נשלח ב: יום חמישי, אוגוסט 18, 2011 – 18:01
הפכת לאגדה כאן בישראל. אתה משפיע על כל כך הרבה אנשים שזה כמעט ולא נתפס. אני רואה סביבי אנשים – כאילו חזון אחרית הימים הגיע – הופכים מאוכלי בשר לטבעונים ביום אחד, ומאמצים את הגישה. המקום שלך בדפי ההיסטוריה של ההתפתחות המוסרית של האנושות כבר מובטח.

 

נשלח ב: יום חמישי, אוגוסט 18, 2011 – 18:40
אני מישראל. אחותי הקטנה טבעונית כבר כמעט 6 חודשים. היא שלחה לי קישור להרצאה שלך ונהניתי מכל רגע בה, ואפילו צפיתי בה מיד פעם נוספת. כל הדברים שאמרת שם, הכול כל כך נכון! מאז נעשיתי טבעונית ואני מרגישה כל כך טוב יותר! פיזית ונפשית! רק רציתי להגיד לך תודה על שפקחת את עיניי ועוד יותר על ששינית את חיי.

 

נשלח ב: יום שבת, אוגוסט 20, 2011 – 10:41
אני מישראל ורציתי רק לומר שממש פקחת את עיניי וגרמת לי לחשוב על הרבה דברים. לא הייתי חושבת על כך אם לא הייתי רואה את ההרצאה שלך! הפכת אותי לטבעונית! ואת אחותי גם!

 

נשלח ב: יום שלישי, אוגוסט 23, 2011 – 6:43
אני חי בצפון ישראל. יש לי אישה ושלושה ילדים. הייתי צמחוני במשך יותר מ-20 שנה וחשבתי שזה בסדר, שכך אני לא פוגע בבעלי-חיים. ואז ראיתי את ההרצאה שלך לפני שלושה חודשים והבנתי מה אני צריך לעשות, אז עכשיו אני טבעוני. שלחתי את ההרצאה שלך לחבר שלי שתמיד לעג לי שאני לא אוכל בשר. עכשיו הוא טבעוני ואשתו צמחונית. שלחתי את ההרצאה גם לאחי שהיה צמחוני אבל התחיל לאכול בשר בגלל החברה שלו. עכשיו אחי, חברתו ואמא שלה צמחונים. שלחתי את הקישור לעוד רבים אחרים, כולל לאשתי שלצערי עדיין מסרבת לראות את ההרצאה או לקרוא משהו מהמסמכים שאני נותן לה. רציתי רק להודות לך על שפקחת את עיני. את המהפכה האישית הזאת שעשיתי לא אשכח לעולם!

 

נשלח ב: יום שלישי, אוגוסט 23, 2011 – 22:20
ההרצאה שלך שינתה את ההרגלים שלי לחלוטין. אני מסכים עם כל מה שאתה אומר ואני ממש מקווה שהדברים יגעו גם בליבם של אנשים אחרים. איך שאני רואה את הדברים, סבל אנושי לא שונה מסבל של בעלי-חיים. העובדה שמיליארדים נרצחים ומעונים מדי יום ביומו היא נוראה. במידה מסוימת, זהו טבע האדם להתעלם מדברים שהוא לא רואה ביום-יום. אני נדהם עד כמה עיוורים אנשים יכולים להיות. כל יום אני רואה אנשים שמוכנים להקריב המון בשביל הכלב שלהם, אבל אינם עושים דבר בנוגע לבעלי-החיים שהם אוכלים. רק המחשבה על מה שעובר על בעלי-החיים בבתי מטבחיים בזמן שאני כותב דברים אלה מעוררת בי חלחלה. כרגע אני עוד לא בן 16, אבל אני מקווה שאוכל לגרום לשינוי כשאגדל. זה עצוב שאין מספיק אנשים כמוך.

 

נשלח ב: יום חמישי, אוגוסט 25, 2011 – 18:23
אני מישראל. הפכתי לטבעוני לפני כמה חודשים, אחרי שראיתי את ההרצאה שלך באוניברסיטת ג’ורג’יה טק. אני רוצה להגיד לך שההרצאה שלך הוקרנה על מסך גדול באחד הרחובות ההומים יותר בתל אביב ובטוח שינתה לאנשים את החיים, או לפחות העלתה את רמת המודעות שלהם. אני אישית מכיר ארבעה אנשים שראו אותה והפכו לטבעונים.

 

נשלח ב: יום שישי, אוגוסט 26, 2011 – 0:35
פלירטתי עם טבעונות במשך 3 שנים. לפני 3 שנים הפסקתי לאכול בשר אבל המשכתי לצרוך ביצים וחלב. כרגע ראיתי את אחת ההרצאות שלך ביו-טיוב ותן לי להגיד לך: תודה רבה. אני מניחה שכל הזמן חיפשתי תירוץ להמשיך לאכול גבינה ועכשיו אין לי שום תירוץ. ויותר מהחוסר בתירוצים, פשוט נגעלתי מהיחס שהפרה קיבלה בסרטון שבסוף ההרצאה. לרוע המזל, אני חיה בברזיל וכאן אין כמעט תחליפי בשר, חלב או גבינה. איני חסידה גדולה של גבינות טופו אז אולי אפסיק לאכול גבינות בכלל לתקופה מסוימת, אבל לא ממש איכפת לי כרגע. אני עדיין בהלם ממה שראיתי. שום טעם בעולם לא שווה את הסבל של בעלי-החיים. היום הוא יום ההולדת שלי וכמתנה, ביקשתי מחבריי לצפות בההרצאה שלך. הם לא חייבים לספר לי שהם ראו אותה. הם לא חייבים להגיב או לדון איתי עליה. הם אפילו לא חייבים להודיע לי שהם הסכימו לבקשה שלי. אם הם צפו בה זה יהיה מספיק, וזה עלול לקחת זמן, אבל הם ישתנו. אין לי שמץ של מושג מי אתה או מה ההיסטוריה שלך, אבל אני מודה לך מעומק ליבי על מה שעשית לי. תודה.
(אישה ישראלית שחיה בברזיל)

 

נשלח ב: יום ראשון, אוגוסט 28, 2011 – 4:01
אני מישראל. אשתי ואני ראינו את ההרצאה שלך והחלטנו לעבור לטבעונות. תודה רבה לך שפקחת את עינינו.

 

נשלח ב: יום שני, אוגוסט 29, 2011 – 9:17
אני חיה בישוב קטן בישראל. מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי בעלי-חיים, או לפחות חשבתי שאהבתי. לצערי , האופן בו חייתי היה שגוי עד היום. תודה לך על ההרצאה שלך. שינית את חיי את תפיסת עולמי. אני מייחלת שהדרך שלך תוביל אותנו לעתיד טוב יותר.

 

נשלח ב: יום שלישי, אוגוסט 30, 2011 – 13:44
רציתי להודות לך המון על ההרצאה שלך ועל מה שאתה עושה עבור בעלי-החיים באופן כללי. העברתי כל כך הרבה אנשים לטבעונות בעזרת ההרצאה שלך ואני ממליצה עליה לכל אוכל בשר שאני מדברת איתו. יש לך השפעה ממש חזקה על אנשים בישראל, ההרצאה שלך הפכה למאוד פופולרית ומקרינים אותה כעת בכל יום במקום שמתקיימת בו פעילות לצדק חברתי. אני גם חייבת לך תודה אישית מיוחדת. הסיבה שהפכתי לפעילה היא ההרצאה שלך. אני מתכוונת להקדיש את חיי עבור המטרה הזו תודות לך. זאת בהחלט הייתה ההרצאה הכי טובה ששמעתי בחיים.

 

נשלח ב: יום שלישי, אוגוסט 30, 2011 – 17:06
נתת השראה לי ולחברה שלי ושינית לנו את החיים.