↑ חזור ל מכתבי 2012

הדפס עמוד זה

פברואר 2012

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים הללו נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח ב: יום שני, 6 בפברואר 2012
אתה לא אמיתי. אתה לא אמיתי. אתה לא אמיתי. אתה לא אמיתי. אתה לא אמיתי! אתה מלאך. אני מודה לאלהים שברא אותך. אני מודה לך על זה שביטלת את שטיפת המוח שעשו לי. אני מודה לך על זה שפקחת את עיני. אני אוהב אותך.

נשלח ב: יום חמישי, 9 בפברואר 2012
ראיתי את ההרצאה המפורסמת שלך. היתה לה השפעה עצומה עלי. הערכתי כלפיך וכלפי העבודה שאתה עושה היא מעבר למה שמילים מסוגלות לבטא.

נשלח ב: יום חמישי, 9 בפברואר 2012
שינית את חיי לנצח.

נשלח ב: יום חמישי, 9 בפברואר 2012
היום ראיתי את ההרצאה שנתת בג’ורג’יה טק. היא באמת גרמה לי להיפטר מההתמכרות\ההרגל של אכילת בשר. אני מאמין שרוב “אוכלי הבשר” הם גם אוהבי בעלי חיים, ולא מתכוונים לפגוע בהם. הבעיה היא שרוב האנשים לא יודעים איך הבשר מגיע לצלחת שלהם. אתה עושה עבודה נהדרת בלעורר בני אדם, ואני מעביר את המסר לאנשים סביבי.

נשלח ב: יום שני, 13 בפברואר 2012
אני חיה בישראל. הגעתי אליך לאחר שחברה שלחה לי קישור להרצאה שלך. הייתי צמחונית במשך 8 שנים וטבעונית שנתיים. אבל לפני שנתיים חזרתי לאכול בשר. ההרצאה שלך החזירה אותי הביתה אל המקום שבו אני באמת רוצה להיות. יום אחרי ששמעתי את ההרצאה חזרה להיות טבעונית. עברו מספר שבועות מאז ואני ממש גאה בהחלטתי. שואלים אותי הרבה, ובדרך כלל אני מצטטת אותך ובסופו של דבר אני מפנה אותם להרצאה שלך. אני חושבת שהפעילות שלך יוצאת דופן ואתה עושה דברים מדהימים. תודה על המאמצים שלך, אני יודעת שבעלי החיים מעריכים את זה, וכך גם אני.

נשלח ב: יום שישי, 15 בפברואר 2012
היום התפרסם מאמר\מיני-פרויקט בעיתון כלכלי מאד פופולארי בישראל – “כלכליסט”:
כלכליסט: 10 תחנות בדרך לטבעונות
בעיתון הזה יש מספר חלקים, זה היה המאמר הראשי של חלק הפנאי.
כותרת המאמר היא “10 תחנות בדרך לטבעונות” והתחנה הראשונה היא ההרצאה שלך.

נשלח ב: יום רביעי, 15 בפברואר 2012
אני בת 19 וחיה בישראל. בערב שלפני היום שבו ראיתי את ההרצאה שלך אכלתי סטייק חזיר לארוחת ערב, זה היה הסטייק האחרון שלי. עברו מאז 3 ימים. יש לי בעיות בריאות, נולדתי עם מחלת ניוון שרירים מסוג 2, וכיום אני בכיסא גלגלים. אני רגילה להילחם נגד העולם, כי אני חייבת. כשהייתי ילדה, הרופאים אמרו שאמות עד גיל 8 ואם אשרוד אהיה מחוברת למכונת הנשמה. כולם בטוחים שניוון שרירים הוא גזר דין מוות. וכולם בטוחים שלהרוג בעלי חיים זה בסדר. הם לא יודעים כלום. אני רוצה להיות חלק מהעולם האמיתי. אף אחד לא חייב להרוג פרה או תרנגולת או ברווז כדי לשרוד. השנה היא 2012!

נשלח ב: יום שישי, 17 בפרבואר 2012
אני גרה בישראל. לפני כמה ימים צפיתי בהרצאתך ב- Youtube ואני בהחלט יכולה להגיד שעכשיו אני אדם חדש. שינית את חיי לחלוטין! כל החברים שלי בבית הספר יראו את ההרצאה תוך מספר ימים, ואני בטוחה שזה יגרום לשינוי משמעותי בחיים שלנו! תודה רבה שהפכת אותי לאדם טוב יותר.

נשלח ב:יום ראשון, 19 בפרבואר 2012
אהבה גדולה מישראל. הייתי עיוור ועכשיו נפקחו עיני. רק רציתי להגיד לך תודה.

נשלח ב: יום שני, 20 בפרבואר 2012
אתה גאון! הפכתי לטבעונית לפני מספר חודשים, וכולם הסתכלו עלי מוזר. ואז פרצה “מגפה” במקום עבודתי בישראל; חמישה אנשים נוספים עברו לטבעונות. והכל בזכותך וההרצאה הטובה ביותר שכולנו שמענו! תמשיך את העבודה הטובה ואנחנו נמשיך גם.

נשלח ב: יום שלישי, 21 בפרבואר 2012
צפיתי בהרצאתך ב- youtube וראיתי את המציאות. עכשיו אני טבעוני. תודה שפקחת את עיני.

נשלח ב:יום רביעי, 22 בפרבואר 2012
אני בן 25 מישראל. התזונה שלי התבססה על מוצרי בשר וחלב לארוחת בוקר, צהריים וערב. ירקות היו סוג של “חטא” בשבילי. בכל אופן, לפני שנתיים בערך, הבנתי שאני לא מרוצה מכך שאני תמיד נהיה עייף אחרי הארוחה. אמי, אבי, אחי ואחיותי, כמוני, תמיד צנחו למיטה מרוב עייפות אחרי האוכל. לפני 3 חודשים בערך ראיתי את ההרצאה שלך וזה ממש שינה את חיי. מעולם לא קישרתי בין הדברים בעבר. אני רוצה להודות לך על שלושה דברים:
1. על כך שאתה פועל מתוך אמונה ולא על-מנת להרוויח כסף.
2. אתה עושה משהו למען אחרים למרות הצרות שזה גורם לך (משטרה, תאגידים וכו’).
3. עזרת לי להיפטר מהרגלים רעים שהרסו לי את הגוף באיטיות אך ביסודיות.
הרצאתך עוררה בי השראה, ואני רוצה שתדע שעשית נפש אחת בעולם שמחה יותר, בריאה יותר וחומלת יותר על בני אדם ובעלי חיים. את משנה את העולם שסביבנו.