↑ חזור ל מכתבי 2013

הדפס עמוד זה

יולי – נובמבר 2013

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים שלפניכם נשלחו למייל של יורופסקי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח ליורופסקי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח: יום שלישי, יולי 2, 2013
לאחרונה חגגתי את יום הנישואין הטבעוני הראשון שלי. רציתי להודות לך על כך שבחודש שעבר הסכמת לשלוח הודעת וידאו אישית קצרה במיוחד בשבילי! רק רציתי לומר תודה! אני התרגשתי מאוד מהוידאו. זה עשה לי את היום וחיזק את הרצון שלי להמשיך להיות פעיל. אני רוצה להודות לך מקרב לב על ההרצאה המדהימה שלך ב-YouTube. זה גרם לי להפוך לטבעוני ועם כל יום שעובר אני פשוט מאושר עם הבחירה שעשיתי. אני פשוט לא מאמין שזה לקח לי כל כך הרבה זמן וכמה זמן החברה הסתירה את האמת ממני. הסרתי את מחסומי הראייה שלי וראיתי את האמת, וזה הניע אותי לפעול למען בעלי החיים, למען כדור הארץ, ולמען המין האנושי. יש לי עוד הרבה מה ללמוד ואני לומד בכל יום.

נשלח: יום שבת, יולי 6, 2013
צפיתי בהרצאה שלך ביוטיוב והפכתי לטבעונית באופן מיידי.

נשלח: יום חמישי, יולי 11, 2013
עברו 10 חודשים מאז שהיית בישראל ומאז אני מתכתבת איתך בדואר אלקטרוני. רק רציתי לעדכן אותך כי מאז הקשר האחרון שלנו, השתדרגתי לטבעונות ואני מנסה להפיץ את המסר לכולם. את ההודעה הזו קיבלתי בפייסבוק מאוכל בשר לפני כמה ימים: “את מוזמנת לקחת קרדיט על כך שהתחלתי לאכול טבעוני. אני תמיד חשבתי על זה, אבל סוף סוף לקחתי יוזמה.” אני לא יודעת אם אתה כבר מעודכן לגבי מה שקורה בישראל מאז שעזבת, אבל חשבתי שיהיה לך חשוב לדעת כמה השפעת מאז שעזבת. אלפים הפכו לטבעונים, מסעדות התחילו להוסיף ארוחות טבעוניות לתפריטים שלהם, ויותר מסעדות טבעוניות נפתחו. אתה מוזכר בכל שיחה על בשר, טבעונות ועוד, אנשים מפורסמים כאן הפכנו לטבעונים, תוכניות הטלוויזיה התחילו לדבר על טבעונות וכל כך הרבה דברים אחרים חיוביים. כשאתה מרצה, קשה לך לדעת על כמה אנשים אתה באמת משפיע, אז רק רציתי לשלוח לך הודעה זו כדי ליידע אותך. תודה לך על היותך הראשון שפתח את עיניי בנוגע לתעשיות הביצים והחלב.

נשלח: יום חמישי, אוגוסט 1 2013
צפיתי בהרצאה שלך. אתה יודע על מה שאתה מדבר. התרשמתי ואני משנה את הרגלי האכילה שלי.

נשלח: יום שני,2 ספטמבר, 2013
אני מישראל וכאן אנו קוראים למשטרה כאשר מתרחש “Retzach ” (מה שאומר בעברית רצח / רוצח). זה המונח שאני משתמש בו כעת למחלקות הבשר בסופרמרקט. תמשיך לעשות את הדבר המוסרי שאתה עושה ומי ייתן ואלוהים יהיה איתך. תודה על שאפשרת לי לעבור כל כך בקלות מהעולם הצמחוני לטבעוני ולגן עדן! אחרי 13 שנים עשיתי את השינוי בזכותך.

נשלח: יום שלישי,10 ספטמבר, 2013
תודה שנתת לי את ההשראה להפוך לטבעוני.

נשלח: יום שלישי, 10 ספטמבר, 2013
אני חי בישראל, וחבר הכיר לי את ההרצאה שלך, ראיתי אותה והייתי המום. נדהמתי מהאהבה שלך לבעלי חיים, והאכזריות של בני אדם כלפי בעלי חיים. אני רוצה להודות לך על ששינית את החיים שלי. מאז שאני טבעוני, ירדתי במשקל ואני מרגיש טוב יותר עם עצמי , בידיעה שאני לא פוגע בבעלי חיים חפים מפשע, כשאני אוכל או שותה. אני תומך בדברים ההרואיים שעשית כדי להציל את בעלי חיים ( כמו פריצה לחווה לייצור פרווה ושחרור בעלי החיים ) . אתה נתת לי תקווה שלא כל בני האדם הם כל כך רעים ואכזריים.

נשלח: יום שני,16 ספטמבר , 2013
אני מישראל והושפעתי מאוד מההרצאה שלך . תודה לך על שאתה עוזר לאנשים כמוני לראות את האמת.

נשלח: יום שני,23 ספטמבר, 2013
אני מישראל. רק רציתי ליידע אותך כי אני והחברה שלי החלטנו להתחתן. והדבר החשוב ביותר הוא שאנחנו הולכים לחיות אורח חיים טבעוני. אנחנו הולכים לחנך את ילדינו על אורח החיים הטבעוני . תודה לך על שפקחת את עינינו.

נשלח : יום חמישי,26 ספטמבר , 2013
אני רוצה להגיד לך שאתה השראה למין אנושי. אני מישראל וכשראיתי את הסרטון שלך, מייד הפכתי לטבעוני. תודה לך על שפקחת את עיניי .

נשלח : יום שבת,28 ספטמבר , 2013
אתה תופעה! אין ספק שהרצאת 70 הדקות שלך מחזקת אותי, ואני מצליחה להשפיע על אנשים אחרים על ידי הצגת המידע שבהרצאה שלך.

נשלח : יום ראשון, 29 ספטמבר, 2013
ראיתי את ההרצאה שלך ושיניתי את חיי לחלוטין. אני מישראל.

נשלח : יום שבת, 05 אוקטובר, 2013
אני מירושלים, ישראל. ראיתי את ההרצאה שלך והפכתי לטבעונית באופן מיידי.

נשלח : יום שלישי, 15 אוקטובר, 2013
אני גבר בן 26 מישראל. אני אדם מאוד רגיש ותמיד הרגשתי שמשהו לא בסדר .
אף על פי כן, הייתי” גאה” ואוכל בשר אדוק בדיוק עד לפני כמה ימים, שעכשיו נראים כמו לפני חיים שלמים. בנוגע להרצאה שלך שמעתי עליה במשך שנים, שזו חוויה משנה חיים, אבל אף פעם לא ראיתי אותה , עד לפני כמה ימים. אני חושב שפחדתי. אני חושב שאיכשהו ידעתי שלאחר הצפייה, לא תהיה שום דרך חזרה. יש אימרה שאומרת כי ” בורות היא אושר” , אבל האושר היה מזויף. האושר הזה היה רע. גם אני ראיתי את ההרצאה שלך , ועכשיו אני בונה את אורח החיים הטבעוני שלי. אני גם משפיע במהירות על בני המשפחה שלי ואנשים אחרים. אני חולם על הזמן שבו ישראל תהיה המדינה הראשונה אי פעם שתהיה מורכבת מאוכלוסייה טבעונית. ההרצאה שלך היא אבן הדרך הראשונה בדרך למהפכת האנושות הגדולה ביותר מאז ומעולם.

נשלח : יום ראשון, 20 אוקטובר, 2013
אני בן 23 מישראל. ראיתי את ההרצאה המפורסמת שלך לפני שבוע, ומאז הכל השתנה. אני רוצה להיות טבעוני.

נשלח : יום ראשון, 20 אוקטובר, 2013
אני מישראל,בכיתה ז’, הייתה לי בר מצווה בשבוע שעבר . עשיתי שינוי בדרך בה אני אוכל בגללך.

נשלח : יום רביעי, 23 אוקטובר, 2013
אני בן 28 וגרתי בצפון הארץ בקיבוץ עברון . לאחרונה סיימתי לימודי צילום וחינוך בבית ספר בחיפה. חלק גדול מההחלטה שלי להיות טבעוני היה בזכותך. אני הקדשתי את פרויקט הגמר שלי בבית הספר לאמנות לזכויות בעלי חיים.

נשלח : יום שלישי, 29 אוקטובר, 2013
אנו 3 אחים טבעונים שפתחו מסעדה בתל אביב לפני 6 חודשים בזכות ההרצאה שלך . שמעתנו שאתה מגיע לישראל בדצמבר והיינו רוצים להביע את תודתנו על ידי הזמנתך לארוחת ערב במקום הצנוע שלנו . זה יהיה תענוג וזכות גדולה עבורנו לארח אותך.

יום שלישי, 25.11.2013 שעה 3:00 לפנות בוקר
הייתי אוכל דגים, בערך כשנתיים עד שחבר הפנה אותי להרצאה שלך. הפכתי לטבעוני באותו לילה. זה היה לפני חודש. מאז אני מפיץ את מסר הטבעונות, והמסעדה בה אני עובד הכניסה לתפריט קינוח טבעוני בגללי. גרמתי גם לשלושה מחברי להפוך לטבעונים. בבקשה המשך לעשות את שלך, זה עובד. אני אמשיך להפיץ את הבשורה.

יום חמישי, 7.11.2013 שעה 16:33
רק רציתי לומר תודה לך! מקווה שיום יבוא והעולם ירגיש ויבין. דעתך מאוד חשובה ושימושית לי ולמשפחתי.

יום שלישי, 19.11.2013 שעה 22:39
ההרצאה שלך שכיום מאוד מפורסמת הפכה אותי מאוכל בשר נלהב לטבעוני לפני כשנה, ושינתה את תפיסתי על זנים אחרים על כד”א לנצח.

יום רביעי, 20.11.2013 שעה 7:42
אני גר בחיפה, ישראל, ולאחר שהתחלתי לעקוב אחרי הפעולות שלך, התחלתי את חיי הטבעונים. פעולותיך ראויות להערכה וכל כך חשובות להמשך קיומנו לצד בעלי החיים.

יום ראשון, 24.11.2013 שעה 15:14
אני בת 14.5מישראל, אני רק צריכה לומר ששינית את חיי. אני טבעונית כשנה.

יום שני, 25.11.2013 שעה 9:57
החברה הכי טובה שלי הפכה לטבעונית וכששאלתי אותה על זה היא אמרה לי שזה היה בגלל “גארי יורופסקי”. אני חייבת להודות ששינית גם את חיי לטובה. מאז המעבר לטבעונות אני שמחה הרבה יותר, וגם מוסרית.

יום רביעי, 27.11.2013 שעה 8:49
בכנות וברצינות, אני כל כך גאה שאתה שב לישראל. נולדתי בארגנטינה. אכילת בעלי חיים שם היא חלק מהתרבות האוכל וההרגלים. הייתי חלק מאותם אזרחים שמוחם נשטף באופן שיטתי ומכוון, שמעולם לא חשבו או אפילו הרהרו בכך שבעלי חיים הם – יצורים חיים. הם היו אוכל, חפצים שנועדו להנעים את החך. מעולם לא הייתי ארגנטינאי טיפוסי כי לא אכלתי מספיק בשר. ובשל העובדה שאני פסיכיאטר קליני לא היה ספק אלא לראות אותי כמוזר, ביזארי וטיפוס תמוה. תמיד חשתי שמשהו לחלוטין מאוד שגוי, טועה ומוטעה. המחלות הקשות והסרבניות ביותר לריפוי הן בערות ויהירות. אז, באופן קיצוני השתנתי בעקבות ארבעה אירועים:
השיעורים שלך (בעיני אתה במהותך מחנך), הסרט “Earthlings”, ספריו של פיטר סינגר ואשתי שהקדימה אותי לטבעונות. תודה שאתה מי שאתה, אולי מלהיות אנשים נהפוך להיות אנושיים, בעלי חמלה ורחמים.