↑ חזור ל מכתבי 2014

הדפס עמוד זה

אפריל – מאי 2014

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים שלפניכם נשלחו למייל של יורופסקי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח ליורופסקי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח ביום שבת, 5 באפריל 2014:
אני גר בישראל, בן 23 ואוכל בשר חלב וביצים במשך כל חיי.
אתמול החלטתי לצפות בהרצאה המפורסמת שלך וזועזעתי מהמידע שהעלית אז החלטתי לעבור לטבעונות. כל חבריי ומשפחתי אוכלים בשר, חלב וביצים. הם מאוד מתנגדים כלפי טבעונות.
אבל לא אכפת לי. כיסיתי את עיניי לזמן רב מדי. אמרתי לעצמי שתם עידן התירוצים. עם המידע שלך והמוטיבציה שאתה מצליח להחדיר באחרים עזרתי בתוכי מספיק כוח לעשות את המהלך הזה. בזכותך, אחותי והחברה שלי הצטרפו אליי בהחלטה והן טבעוניות גם כן.

נשלח ביום ראשון, 6 באפריל 2014:
בוא נבהיר משהו: אתה הגיבור שלי. אתה. לא סופרמן, ספיידרמן או באטמן. היותך איתי על אותו כוכב לכת עוזר לי להרגיש בטוחה יותר בעולם הזה. ואם זו לא המשמעות של “להיות גיבור”, איני יודעת מה כן.
ניתנה לי הזכות הצנועה לחיות באותה תקופה יחד איתך. אתה הדובר הטוב ביותר שהיה לי העונג להאזין לו. אתה מדבר עם כל כך הרבה הגיון ואני המומה משטף הדיבור והרהיטות שלך. יום אחד עוד ילמדו על האקטיביזם שלך בשיעורי היסטוריה. זה יכול להיות בעוד מאה שנים מהיום, אבל זה יקרה.
אז שוב, תודה לך. שינית את חיי.

נשלח ביום שישי, 11 באפריל 2014:
בעלי ואני עברנו לטבעונות בזכות ההרצאה שלך.

נשלח ביום ראשון, 20 באפריל 2014:
בעוד שבועיים אהיה בת 18. ראיתי את ההרצאה שלך ובזכותך פקחתי את עיניי, ראיתי את האמת ועברתי לטבעונות. אני מרגישה עכשיו כאדם טוב יותר, מוסרי יותר ופחות מזיק לסביבה. אני באמת מעריכה מה שאתה עושה ומקווה שיותר אנשים ינהגו כמוך. אני כל כך שמחה שאדם כמוך קיים על כדור הארץ. בזכות אנשים כמוך העולם יכול להפוך למקום טוב יותר לכל היצורים החיים. עכשיו אני מבינה כמה סוגנות היא שגויה.

נשלח ביום רביעי 23 באפריל 2014:
אני בן 14 וחי בישראל. צפיתי בהרצאה המפורסמת שלך, ורציתי לומר תודה על הסרת כיסוי העיניים שלי. עברתי לטבעונות!

נשלח ביום חמישי 24 באפריל 2014:
אני מתגוררת בישראל. מאז שצפיתי בהרצאה שלך אונליין בינואר, עברתי לטבעונות.
תודה לך על שהארת אותי.

נשלח ביום שבת 26 באפריל 2014:
אני בן 17 ומתגורר בישראל. אחרי שהאזנתי להרצאה המפורסמת שלך, החלטתי לעבור לטבעונות. אני אוהב את בעלי החיים. איני יכול לעמוד מנגד אל מול חוסר הצדק שהם עוברים.

נשלח ביום שישי, ה-6 במאי:
אני תלמיד בן 16 מישראל. ראיתי את ההרצאה שלך לפני תשעה חודשים ביוטיוב. הייתי אוכל בשר גדול, כך שלקח לי שבועיים עד שעברתי לטבעונות. הצטרפתי לחזית לשחרור בעלי חיים בישראל. שכנעתי גם את אחת המורות שלי לעבור לטבעונות. בעוד שבועיים אני הולך להעביר הרצאות בכמה כיתות בנושא טבעונות וזכויות בעלי חיים בהתבסס על המידע שסיפקת בהרצאה שלך. תודה שעזרת לי להפוך לאדם טוב יותר.

נשלח ביום רביעי, ה-14 במאי:
היום העונה החדשה בסדרה “האח הגדול” עלתה לשידור בישראל. ויש שם שלושה מתמודדים טבעונים! קארין, אחת הטבעוניות, נשאלה לפני שנכנסה לבית, “מתי בכית בפעם האחרונה ומדוע?” היא ענתה “אני לא בוכה לעיתים קרובות, אבל הפעם האחרונה שבכיתי הייתה כשצפיתי בהרצאה של גארי יורופסקי”. באמת שאין לך מושג מה קורה כאן בישראל. דברים משתנים! העובדה שטבעונות הפכה למילה הנאמרת ביותר בלילה, באחת מהסדרות הנצפות ביותר במדינה (40% מהאוכלוסיה שלנו צופה בזה), רק מראה לך את ההשפעה. אסי עזר, אחד המנחים בתוכנית, הזכיר את כוונתו לעבור לטבעונות גם כן. כולם עוברים לטבעונות! אנחנו מובילים את הכיוון הנכון. ולמעשה זה הכל הודות לך. אלמלא ההרצאה שלך, המהפכה הזאת לעולם לא היתה מתחילה. אדם אחד שינה כמעט אומה שלמה. אדם אחד אחראי להצלת חיים רבים כל כך. צריך להיות לי פוסטר שלך על הקיר. יראת כבוד כלפיך תמיד, גארי.

נשלח ביום שלישי, ה-20 במאי:
לפני כמה ימים ראיתי את הוידיאו שלך והייתי בהלם לגבי האמת הנוראה שהצגת. נולדתי בהולנד ואני חי בקביעות בישראל. מאז שצפיתי בוידאו שלך, אני לא יכול לחשוב יותר על להכניס כל מוצר שהוא מהחי לגופי. אני רואה בעצמי אדם מואר וחי חיים רוחניים. אני משתף את עבודתך על קיר הפייסבוק שלי.

נשלח ביום רביעי, ה-21 במאי:
צפיתי בהרצאה שלך ונדהמתי. הורדתי בשר מהתפריט אבל עדיין הדרך ארוכה לטבעונות. לפני שבועיים אבי נפטר מסרטן. אמי ניצלה ממחלה זו. אני, אחי, אחותי ואמי משתנים כולנו לאט לאט. אני מישראל, דרך אגב! טל גלבוע, פעילה לשחרור בעלי חיים, שאותה פגשת נכנסה לבית ה”אח הגדול” לפני שבוע. לסדרה הזו יש השפעה ניכרת על אנשים ונצפית ע”י מיליוני ישראלים פעמיים בשבוע ומגיעה לרייטינג הגבוה ביותר כאן.

נשלח ביום שלישי, ה-22 במאי:
עברו כבר שנתיים מאז שצפינו בהרצאה שלך ביוטיוב. מיד אחרי הצפיה, אני ומשפחתי עברנו לטבעונות. ההרצאה שלך שינתה את חיינו לחלוטין. אנו עושים כל שביכולתנו כדי להפיץ את המסר ואפילו הצלחנו לשכנע כמה אנשים לעבור לטבעונות. החיים כל כך יקרים וקסומים. תודה שעזרת לנו להבין זאת.