↑ חזור ל אודות

הדפס עמוד זה

אודות פרויקט ההרצאה הטובה ביותר

הפצת ההרצאה של גארי יורופסקי הינה פרוייקט התנדבותי משותף של הארגונים הבולטים בארץ לקידום טבעונות וזכויות בעלי-חיים. כל עשרות הפעילים שתורמים לפרוייקט עושים זאת בהתנדבות מלאה.

ההרצאה הוכיחה את עצמה כגורם ההשפעה הגדול ביותר לטבעונות. ממועד פרסום ההרצאה לראשונה ב-10 באפריל 2011, התקבלו מאות עדויות של צופים נלהבים ששינו את אורך חייהם.

מגמת הטבעונות מגיעה לפריים טיים

ב-14 ביולי 2012, האימפקט המדהים של ההרצאה הגיע לפריים טיים בכתבה מרכזית ותומכת במהדורת השבת של חדשות ערוץ 2. נושא הטבעונות קיבל חשיפה ארצית וחיובית כפי שלא קיבל מעולם.

כדי להבין את קסמה של ההרצאה, שאלנו והתייעצנו עם לא מעט אנשי מקצוע בתחום האקדמיה והפסיכולוגיה. הדעות היו מגוונות (קראו לדוגמה את ניתוחה של ד”ר מלאני ג’וי), אולם ביחס לדבר אחד כולם היו תמימי דעים – מדובר בהרצאה מטלטלת בעלת פוטנציאל אדיר להשפיע על אנשים לעבור לאורח חיים מוסרי ובריא יותר.

ואכן, עד היום צפו בהרצאה מאות אלפי ישראלים, אשר רבים מהם לא נשארו אדישים ואימצו דרך חיים חדשה נטולת אכזריות.

אנו בקשר ישיר עם יורופסקי, ומעדכנים אותו על הנעשה בישראל, ובמקביל – יורופסקי מעביר אלינו את התגובות שמגיעות אליו מישראל, אותן אנו מתרגמים ומפרסמים באתר.

נשמח אם תעזרו לנו להפיץ את ההרצאה באמצעות הפצת חומרי דפוס, הקרנת ההרצאה בבית ספרכם, שיתוף חומרים בפייסבוק ובפורומים, תרומה למימון פרסומות להרצאה, ובכל דרך אחרת שאתם מוצאים לנכון.

לסיום, ראוי לציין שוב שכל המידע באתר זה מפורסם ללא תשלום ובכוונה מוחלטת וטהורה לקדם טבעונות. הצוות מאחורי האתר פועל בהתנדבות מלאה.

 

הקרנת ההרצאה במהלך מחאת האוהלים

הקרנת ההרצאה של גארי יורופסקי במהלך המחאה החברתית, שדרות רוטשילד תל-אביב, אוגוסט 2011.
הקרנת ההרצאה באוניברסיטה העברית.

הקרנת ההרצאה של גארי יורופסקי בפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים, מרץ 2012.

“מדברים מהפה”: אירוע הגות ראשון מסוגו בארץ שנולד בזכות ההרצאה והתקיים בחסותה. באירוע השתתפו סופרים ומשוררים שהציגו קטעי שירה, ספרות ואומנות שעוסקים באכילת בעלי חיים.
תל-אביב, יולי 2012.
הקרנה בעיריית מודיעין

“מה קשור המבורגר לכדור הארץ?”: הקרנת ההרצאה באירוע תקדימי בעיריית מודיעין שעסק בהשלכות החמורות של צריכת מזון מן החי.
עיריית מודיעין, יולי 2012.