↑ חזור ל מכתבים לגארי

הדפס עמוד זה

מכתבי 2010

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים הללו נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

 

נשלח ב: יום שני, ספטמבר 27, 2010 – 16:52
אני בת 16 מישראל. אני אפילו לא יודעת אם אי פעם תקרא את זה, אבל אני חייבת לשתף אותך בזה. הייתי צמחונית בערך לשנה. כל מי שאכפת לו ממני היה ממש שלילי. הם אמרו לי שבשר זה טוב לי ושאני הורסת לעצמי את הגוף. אבל עכשיו, אחרי שראיתי את הוידאו שלך (הרצאה שנתת ב-7.8), התחלתי לבכות. הבנתי כמה טיפשה הייתי כאשר חשבתי שאם לא אוכל בשר, אזיק לעצמי. אני שונאת את עצמי, שאיכשהו נתתי לחברה לשלוט ברצון שלי. אני יודעת שמחר חבר שלי ינסה בכל הכח להכריח אותי לאכול את הדברים האלה. אמא שלי עלולה גם לנסות ולצעוק עלי, וזה נראה כאילו אין אף אחד שידאג לי ויגן עליי. אז החלטתי להבטיח הבטחה למישהו שאכפת לו, וזה אתה. אני אעשה את הכי טוב שאני יכולה להיות טבעונית לגמרי ולנסות לשנות את דעתם של אחרים. אני מקווה שתוכל לבוא לישראל, כי הנושא הזה מאוד בעייתי כאן, למרות שיש לנו כמה ארגונים למען בעלי-חיים. תודה לך על שאתה מי שאתה, ושאתה משתף את הידע שלך עם אחרים!

 

נשלח ב: יום שלישי, נובמבר 02, 2010 – 8:10
אני פעיל בתנועה לזכויות בעלי-חיים בישראל. אני מפעיל תכנית טלוויזיה לזכויות בעלי-חיים בערוץ קהילתי בישראל ובאינטרנט, מפיק סרטים מקוריים ומשתמש בסרטים מארגונים אחרים עם תרגום לעברית. ראיתי את ההרצאה שלך ביו-טיוב ונדהמתי! מעולם לא ראיתי את הנושא הזה מוצג כמו שאתה הצגת אותו!!! אני מקווה לתרגם את ההרצאה שלך לעברית ולפרסם אותה בערוץ שלנו.

 

נשלח ב: יום ראשון, נובמבר 07, 2010 – 4:37
אני פעיל בתנועה לזכויות בעלי-חיים וחי בישראל. ראיתי את ההרצאה בחמישה חלקים שלך ביו-טיוב וזה היה הנאום הכי טוב שאי פעם שמעתי. לכשרון הנאום שלך אין מתחרים אצלנו בתנועה. אם מרצה מאוניברסיטה בישראל יזמין אותך להרצות באוניברסיטה שלו, זה יהיה אפשרי מבחינתך?