↑ חזור ל מכתבי 2011

הדפס עמוד זה

אוקטובר 2011

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים הללו נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח ב: יום שני, אוקטובר 01, 2011 – 15:50
אני מישראל. פקחת את עיני!! המצגת שלך כל כך נכונה. אני מגיעה מדת שבה אוכלים תרנגולת בשבת, או סוג אחר של בשר. אף פעם לא חיבבתי דברים “מתים” ותמיד חשבתי שזה מוזר לאכול את זה, אבל הטעם היה טוב אז אכלתי את זה. עכשיו, כשאני מסתכלת על בשר זה מעורר בי בחילה.

 

נשלח ב: יום רביעי, אוקטובר 05, 2011 – 10:14
אשתי ואני ראינו את ההרצאה שלך ביו-טיוב והחלטנו להיות צמחונים. תמיד חשבתי שבני-אדם אמורים לאכול בשר, אז תודה לך על התיקון.

 

נשלח ב: יום שני, אוקטובר 06, 2011 – 14:10
הייתי צמחוני במשך שנה אבל עכשיו אני טבעוני. תמיד אמרתי שאהיה טבעוני כאשר אגיע לגיל 18. תודה לך על שגרמת לי להבין שלחכות ולרצות להיות טבעוני זה לא מספיק טוב. בזכותך, זו ההחלטה המדהימה ביותר שאי פעם עשיתי.

 

נשלח ב: יום שני, אוקטובר 08, 2011 – 9:17
אני שמח להודות שפקחת את עיני בנוגע לכמה דברים והוסכם במשפחתי לא לקנות יותר חלב רגיל המופק מפרות או מכל חיה אחרת. אני מפיץ את הסרטון שלך לכל המשפחה והחברים שלי.

 

נשלח ב: יום רביעי, אוקטובר 12, 2011 – 16:24
ראיתי את ההרצאה שלך ביו-טיוב ושיתפתי אותה עם אנשים אחרים. אני באמת מאמינה שאתה יכול לשכנע כל אחד ולהסביר בצורה הכי טובה שיש למה אנשים צריכים להיות טבעונים. ממש שינית את החיים שלי ושל חברים שלי ופקחת את עינינו.

 

נשלח ב: יום חמישי, אוקטובר 13, 2011 – 18:46
ראיתי את ההרצאה שלך ביו-טיוב ועברתי לטבעונות. תודה! יש לי תינוקת בת 4 חודשים ובקרוב היא תפסיק לינוק. תוכל בבקשה לתת לי לינק לאתר טוב שמלמד מה ואיך להאכיל אותה? לדעת שהיא תהיה טהורה מההתחלה זה מדהים, אז שוב תודה.

 

נשלח ב: יום שלישי, אוקטובר 25, 2011 – 12:25
תודה לך על ההרצאה שלך. אני שולחת אותה לכל מי שאני מכירה והמשפחה שלי עברה מצמחונות לטבעונות. אתה בן אדם כל כך חזק.

 

נשלח ב: יום ראשון, אוקטובר 30, 2011 – 19:22
אני מישראל. כרגע ראיתי את ההרצאה שלך ואני פשוט רוצה לומר לך תודה על שפקחת את עיניי. העולם זקוק לעוד אנשים כמוך.

 

נשלח ב: יום שלישי, אוקטובר 31, 2011 – 2:55
אני מתגורר בגדרה, שהיא עיר קטנה 30 ק”מ דרומה מתל-אביב, ישראל. לפני חודש אחי ואישתו הגיעו לביתי והודיעו לי שהם החליטו להיות צמחונים לאחר שראו את ההרצאה שלך. באותו הערב ראינו אותה והחלטנו להיות טבעונים. בחודש האחרון אני נדהם מהתגובות של אנשים לנושא. האגרסיביות, ההכחשה וה-“בבקשה אל תוריד לנו את מחסומי הראייה מהעיניים” היו צפויים, אבל גם למדתי שמתחת לכל זה אנשים זועקים לעזרה. זה נראה שהטבעונות היא בגנים של כולנו והם צריכים מישהו שיוציא אותם מהמטריקס. אתמול קראתי כתבה באחד מהעיתונים הגדולים בישראל. הכותרת שלה הייתה: “רבבות ישראלים כבר נכנסו ליוטיוב והקשיבו לגארי יורופסקי. לרבים הוא שינה את השקפת העולם והתפריט.” ואז המשיכו וכתבו: “בארגוני זכויות בעלי-החיים בישראל רואים ביורופסקי מושיע. ב-“אנונימוס” מדווחים על גל חסר תקדים של פניות מצד ישראלים שצפו בהרצאה והחליטו להפוך לצמחונים או טבעונים. פעילי העמותה אפילו המציאו להם כינוי – “טבעוגארים” (טבעונים בעקבות גארי)”. אני באמת מאמין שלהרצאה שלך יש את היכולת לחולל מהפכה בעולם ובנוסף אני מאמין שהמקום הכי טוב להתחיל בו הוא ארץ הקודש.