↑ חזור ל מכתבי 2011

הדפס עמוד זה

יולי 2011

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים הללו נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח ב: יום שבת, יולי 02, 2011 – 7:32
אתה מדהים. נעשיתי טבעונית רק בזכותך. העבודה שלך מדהימה!

 

נשלח ב: יום שבת, יולי 02, 2011 – 18:19
אני רב”ט אופק אהרון- חיל התותחנים, מאשדוד, ישראל. צפיתי בסרטון שלך ואני חייב לשבח אותך. אתה כריזמטי וחביב. הסרט היה קשה מאוד בעבורי. אני הקאתי ואימי ואחותי (בת 13) בכו המון. הסיבה שרציתי לדבר איתך היא שאני רוצה להיות מעורב! אני רוצה לשנות, כמוך, להשפיע, זה מאוד חשוב לי!

 

נשלח ב: יום שבת, יולי 02, 2011 – 19:07
רק רציתי להודות לך על שעזרת לי להוריד את מחסומי הראייה.

 

נשלח ב: יום שני, יולי 04, 2011 – 15:22
צפיתי בהרצאה שלך ביו-טיוב ועברתי לטבעונות (אני בן 37 ואוהב בעלי-חיים). אני יהודי אתאיסט מישראל (כן, יהודי אתאיסט זה שילוב אפשרי) וההרצאה שלך גרמה לי לחשוב על השואה. אחרי שהסרת את מחסומי הראייה שלי הבנתי שלהיות טבעוני זה צעד הכרחי והומאני כדי להתקיים. אני אסיר תודה על שפקחת את עיני, אני עושה כמיטב יכולתי כדי להפיץ את הבשורה אבל כמו שאתה בטח יודע זה לא קל, במיוחד בחברה דתית שמרגישה שהם קיבלו מאלוהים את הזכות לאכול בעלי-חיים.

 

נשלח ב: יום רביעי, יולי 06, 2011 – 20:19
אני גרה בישראל. ראיתי את ההרצאה שלך ואני מעריצה את מה שאתה עושה. האם יש לזה תרגום ברוסית? כי אני רוצה להראות את ההרצאה לאמא שלי. הייתי רוצה ביחד איתה להתחיל בטבעונות. היא חולת סכרת ואני בטוחה שהיא תרגיש הרבה יותר טוב אם היא תהיה טבעונית.

 

נשלח ב: יום חמישי, יולי 06, 2011 – 2:44
אני מישראל ואני צמחוני כבר 13 שנים. ראיתי את הסרטון שלך והתרשמתי ואפילו זועזעתי מהמידע ששיתפת שם. אני עכשיו מנסה בכל הכוח להיות טבעוני. בתור התחלה, לא שתיתי חלב עם ארוחת הבוקר שלי היום. פשוט לא יכלתי לחשוב על לאכול מוגלה. אני חושב שזה נהדר ושזה כבוד גדול לעולם שיש אדם כמוך.

 

נשלח ב: יום חמישי, יולי 07, 2011 – 18:20
אתה הגיבור שלי! אחרי שראיתי את אחת ההרצאות שלך ביו-טיוב ידעתי שאני צריכה להיות טבעונית, בכיתי כל כך הרבה. אתה מדהים גארי. אני מישראל וכמה חברות שלי עברו לטבעונות בזכותך. אתה מדבר מהלב, כל כך אמיתי, כל כך נוגע ללב. אני רוצה להיות בדיוק כמוך.

 

נשלח ב: יום שבת, יולי 09, 2011 – 2:38
אתה יכול להוסיף עוד אחד לרשימה.

 

נשלח ב: יום שבת, יולי 09, 2011 – 5:24
אני פעילה לזכויות בעלי-החיים כאן בישראל, בארגון “אנונימוס”. הייתי שמחה להוסיף אותך לרשימת החברים שלי ולשתף את כל הסרטונים והמידע שאתה משתף. שיתפתי את ההרצאה שלך וקיבלתי תגובות נפלאות. העבודה שלך מדהימה.

 

נשלח ב: יום שבת, יולי 09, 2011 – 6:01
רק רציתי להודות לך על ששיתפת את האמת איתי. מישראל.

 

נשלח ב: יום שבת, יולי 09, 2011 – 7:46
אני מישראל. אחרי שצפינו בהרצאה שלך ביו-טיוב לפני מספר שבועות, חברה שלי ואני הושפענו ממנה מאוד והפכנו לטבעונים לחלוטין. בידיעה שאתה לא מרוויח מכך דבר, אני חייב להגיד לך שהמשימה הזאת, של להפוך את העולם לנטול אכזריות, נראית כמעט בלתי אפשרית ובעיקר דורשת לעשות הרבה רעש. יש לך כשרון כריזמטי סוחף ואת היכולת לעמוד ללא חת ולחתור למען תיקון העוול הבלתי נסבל הזה. אתה הפנים והקול של הרבה אנשים כמוני, שתומכים בך בכל דבר שתעשה, כיוון שלפעול בעוצמה כזאת למען זכויות בעלי-החיים זה לא משהו שכל אחד יכול לעשות. אם הייתי איש עשיר הייתי שולח לך מיליוני דולרים. אם הייתי ראש הממשלה הייתי מורה על כך שההרצאה שלך תשודר בכל כיתה לכל תלמיד בישראל. אבל בהיותי רק אדם מן השורה, אני יכול רק לעבור לטבעונות, להפיץ את המידע לכל מי שאני מכיר ולשלוח לך את המייל הזה בתקווה שזה יעודד אותך להמשיך בדרך האצילית בה בחרת.

 

נשלח ב: יום שבת, יולי 09, 2011 – 21:52
אני מישראל. אני עוד לא צמחוני לחלוטין, אני כמעט ולא אוכל בשר, אבל אוכל מוצרי חלב וביצים. כרגע ראיתי את ההרצאה שלך והיא אדירה. זה השפיע עלי. שיתפתי את ההרצאה שלך בפייסבוק ואשלח אותה גם דרך האימייל. אני חושב שיש בהרצאה כוח עצום והיא תשנה אנשים, כי כשאתה משנה בן-אדם אחד אתה משנה את כל העולם ביחד איתו. תודה לך על כל מאמציך, ותמשיך לעשות את עבודת הקודש הזו.

 

נשלח ב: יום ראשון, יולי 10, 2011 – 16:45
אתה לא מכיר אותי, אבל שינית את חיי. אני בת 15 מישראל. הייתי צמחונית במשך שנתיים וחצי ושקלתי לעבור לטבעונות אבל פחדתי מהמשפחה שלי, הם חשבו שאני משוגעת בגלל שאני צמחונית. פחדתי ממה שהחברים שלי יגידו וממה שאנשים יחשבו. אחרי שראיתי את ההרצאה שלך השתכנעתי מעל ומעבר שטבעונות היא הדרך הנכונה. הראיתי את הסרטון לאנשים אחרים כי רציתי שיבינו. שניים מחבריי הפכו לטבעונים בזכותך וגם אני סוף-סוף עברתי לטבעונות. אני שמחה להגיד שאני מרגישה הרבה יותר שמחה עכשיו. אני מרגישה טוב בקשר לעצמי ולדרך החיים שלי, ולא משנה מה אנשים חושבים.

 

נשלח ב: יום שני, יולי 11, 2011 – 20:34
אני בת 14 מישראל. רק רציתי להודות לך. ניסיתי להיות צמחונית כבר הרבה זמן, אבל אחרי שראיתי את הסרטון באורך שעה שלך, החיים שלי השתנו ועברתי לטבעונות בלי לחשוב פעמיים. האוכל כל כך הרבה יותר טוב ממה שחשבתי. אני הרבה יותר בריאה עכשיו ונהנית מחיי. אפילו הרזיתי 10 קילו.

 

נשלח ב: יום שלישי, יולי 12, 2011 – 5:42
תודה על שהראית לי את האמת. הייתי צמחונית במשך שנים אבל אחרי שראיתי את ההרצאה שלך נעשיתי טבעונית.

 

נשלח ב: יום רביעי, יולי 13, 2011 – 7:44
אני מישראל. רציתי שתדע שההנאה הגדולה ביותר היא לדעת שיש מישהו כמוך בעולם! אתה הדבר הטוב ביותר שקרה לי! עד לפני כמה ימים (לפני ששמעתי את ההרצאה שלך) חשבתי שאני היחידה שרואה עד כמה העולם הזה דפוק! ניסיתי הרבה פעמים בדרכים רבות במהלך חיי לעשות את מה שאתה עושה – לדבר בזכות בעלי-החיים ולבטא את הרגשות שלהם. כל מילה וכל דעה שאמרת בהרצאה שלך היו איתי בלב מאז שהייתי קטנה אבל אף פעם לא ידעתי איך לנסח את זה באופן כל כך נכון וכל כך עוצמתי כמוך! גרמת לי לחזור להאמין שאנחנו יכולים להפסיק את המלחמה הלא הוגנת הזאת נגד בעלי-החיים ובאמת להביא לשינוי בתפיסה של האנשים, שינוי בעולם. עכשיו, תודות להשראה שלך, קיבלתי את התקווה שלי בחזרה.

 

נשלח ב: יום רביעי, יולי 13, 2011 – 10:55
היי אחי! תודה שפתחת לי את העיניים!

 

נשלח ב: יום חמישי, יולי 14, 2011 – 2:14
צפיתי בהרצאה שלך והחלטתי להיות טבעוני. תודה שהראית לי את האמת.

 

נשלח ב: יום חמישי, יולי 14, 2011 – 11:08
היי גארי. אתמול ילד בן 11 מישראל ראה את ההרצאה שלך ומיד הפך לטבעוני.
ההורים שלו לא טבעונים, אבל הוא בהחלט יישאר טבעוני. הוא סופר חכם, יודע למה זה לא צודק לנצל אחרים וכבר שואל שאלות שטבעונים בנושאים שטבעונים חלוקים עליהם.

 

נשלח ב: יום שישי, יולי 15, 2011 – 11:50
הנאום שלך שינה את חיי ונתן לי נקודת מבט טובה יותר על ידי שינוי תפריט האוכל שלי ועל איך לגרום גם לאחרים להוריד בצריכת החלב והבשר שלהם. תמשיך להפוך את העולם למקום טוב יותר.

 

נשלח ב: יום שישי, יולי 15, 2011 – 16:33
אני מ- www.IAmVeg.org.il ,
פורטל ישראלי לטבעונים/צמחונים. ההרצאה שלך השפיעה על הרבה אנשים כאן.

 

נשלח ב: יום שישי, יולי 15, 2011 – 16:43
נתקלתי בהרצאה שלך ופשוט הטרפת את דעתי. לגמרי. אתה פשוט מדהים. ההרצאה פשוט מושלמת ואני מעריצה אותך על שאתה מעביר אותה. שיתפתי את הקישור עם כל מי שאני מכירה. אני מתכננת לעבור על האתר שלך בימים הקרובים כדי להוציא “תשובות מוכנות” כי אני כבר עייפה מגלגולי העיניים והגישה של “אנחנו צריכים בשר כדי לשרוד”. אתה תותח גארי! שלל ברכות ואיחולים, ואם אתה אי פעם בהמבורג שבגרמניה, תיידע אותי!
(בחורה ישראלית שגרה בגרמניה)

 

נשלח ב: יום שבת, יולי 16, 2011 – 7:04
אני בת 26 וגרה בישראל. לא מזמן נתקלתי בהרצאה שלך ביו-טיוב והיא פשוט היממה אותי. כשאתה רואה את האמת, את האור, אתה לא יכול לחזור. כשהעיניים נפקחות אי אפשר לחזור ולעצום אותן. אני לא יכולה לחזור לחיות בהכחשה. אני רוצה להודות לך בשם מיליארדי יצורים חסרי קול שלקחת על עצמך לדבר למענם. זה מחמם את הלב לראות שיש אנשים בעולם שעדיין אכפת להם כל כך שהם מוכנים להקריב את החיים שלהם עצמם כדי לעזור לאחרים.

 

נשלח ב: יום שבת, יולי 16, 2011 – 7:42
אני בת 16 מישראל. אני טבעונית כבר 3 שנים ורציתי להגיד לך תודה. ראיתי את ההרצאה שלך, בתור טבעונית, וזה גרם לי לרצות להיות פעילה. רק התחלתי, אבל שבוע שעבר הפכתי 8 אנשים לצמחונים ו-6 לטבעונים בעזרה רבה של ההרצאה שלך.

 

נשלח ב: יום שבת, יולי 16, 2011 – 16:02
שינית את חיי לטובה. החלום שלי הוא לפתוח מסעדה טבעונית בישראל.

 

נשלח ב: יום שני, יולי 18, 2011 – 4:23
אני מישראל. בשבוע שעבר ראיתי את אחת ההרצאות מעוררות ההשראה שלך באינטרנט. זה היה ממש מדהים. אחרי שראיתי את הנאום המשכנע שלך, החלטתי להיות טבעונית.

 

נשלח ב: יום חמישי, יולי 21, 2011 – 9:17
צפיתי בהרצאה שלך והתרגשתי מאוד מהדברים שאמרת. שכנעת אותי. אני בן 17 וגר בישראל.

 

* בין  ה-16 ביולי וה-31 ביולי היו עוד מכתבים רבים מישראלים, אולם בטווח זה מובאים רק מכתבים בהם נרמז בכתוב שהכותב או הכותבת ישראלים..