↑ חזור ל מכתבי 2011

הדפס עמוד זה

מאי 2011

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים הללו נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח ב: יום שלישי, מאי 03, 2011 – 1:15
אני, בעלי וחברים שלנו טבעונים וחשבנו מה כבר ההרצאה הזאת יכולה לשנות לנו? אנחנו כבר משוכנעים! למרבה הפתעתנו, ישבנו דבוקים לכיסאות שלנו, מעריצים את האנרגיה המדהימה שלך ואת הדרך החזקה שלך להנחיל את הידע. לא עוד כפפות משי (באופן מילולי ומעשי). דברים קשים צריכים להיאמר בצורה קשה. העברתי את ההרצאה שלך בג’ורג’יה לרבים בתקווה שהם יצפו בה וירגישו את אותו הדבר. המון תודה, טוב לדעת על אנשים כמוך, וזה גורם לי להרגיש שאני לא סוחבת לבד את כל התחושות החזקות הללו.

 

נשלח ב: יום חמישי, מאי 05, 2011 – 0:22
אני כרגע חיה בישראל. ראיתי את ההרצאה שלך בפייסבוק והחלטתי אחרי שנים של מחשבה על כך, להיות טבעונית. הכלב שלי, ג’וג’ובין, ישב לידי לאורך כל הסרט וגרם לי להרגיש אפילו גרוע יותר בקשר לאכילת בעלי-חיים. אז יצאתי החוצה, קניתי לעצמי כמות עצומה של אגוזים, ירקות, פירות ומוצרי סויה והשתוללתי איתם. עבר שבוע ואני מרגישה נהדר! תודה לך על ההקשבה ועל העזרה שנתת לי להגיע להחלטה לעשות את השינוי הזה. העתקת ממני את נשימתי ועזרת לי להבין שאני יכולה לעשות שינוי. על ידי כך שלקחת את המסר והפצת אותו, שינית את חיי וגרמת לי להבין מה אני עושה. מחסומי הראייה שלי הוסרו! אני מקווה שבהפצת המסר האמיתי הזה הלאה, אוכל גם אני לעזור.

 

נשלח ב: יום חמישי, מאי 05, 2011 – 16:02
אני מישראל. מאוד התרשמתי מההרצאה ומהדעות שלך. אני מתכנן להפיץ את הדעות האלו ועשוי להזדקק לעזרתך.

 

נשלח ב: יום חמישי, מאי 05, 2011 – 19:57
אני כל כך שמחה. שניים מחבריי הקרני סטים הקרובים ביותר ראו כרגע את ההרצאה שלך עם הכתוביות בעברית והחליטו להיות טבעוניים. ניסיתי לגרום לזה לקרות במשך 6 שנים ואתה הצלחת בשעה. הם פרסמו את הסרטון בפייסבוק שלהם ועכשיו נוספו לפחות עוד 2 צמחונים שאני יודעת עליהם.

 

נשלח ב: יום חמישי, מאי 05, 2011 – 22:36
כבר כמעט 6 בבוקר כאן. אני כותב לך מעיר הולדתי כאן בישראל, כמה רגעים אחרי שראיתי את ההרצאה שלך. אני חסר מילים ומלא הכרת תודה על החוכמה והפשטות שלך. אני הולך לקחת חלק במהפכה ולהיות טבעוני. אני יודע שזה עלול להיות קשה כרגע כי אני חי עם ההורים שלי, אבל אני הולך לעשות את זה. אני לגמרי נגד הרג ואני הולך להפיץ את אהבת האמת בכל דרך אפשרית. תודות לך, אני הולך להשפיע על ידי כך שאגרום לאנשים להיות מודעים. אני רוצה לעזור לשים קץ לסבל, זה מטורף. איבדנו את העקרונות והכבוד שלנו, משום שאנחנו רוצחים יצורים תמימים וטהורים שלא עשו לנו כל רע. תודה לך שלימדת אותי ופקחת את עיני, שאלוהים יברך אותך.

 

נשלח ב: יום שישי, מאי 06, 2011 – 2:39
ראיתי את ההרצאה שלך באוניברסיטת ג’ורג’יה והתמלאתי בחמלה. אני בטוח שתשמח לשמוע שהיא תורגמה לעברית ונצפתה יותר מעשרת אלפים פעם מאז אפריל השנה. הצצתי גם באתר שלך ושמחתי למצוא שם הרבה טיפים לתחליפי בשר. תודה לך על ההרצאה המרתקת, אני מקווה שאשמע ממך עוד על הנושא הזה בעתיד.

 

נשלח ב: יום ראשון, מאי 08, 2011 – 1:06
אני אוהב את ההרצאה שלך, זאת ההרצאה הכי מדהימה שאי פעם ראיתי. מה שאתה עושה למען חינוך האנשים לא יסולא בפז. אם לא הייתי טבעוני לפני שראיתי את הסרטון, הייתי הופך לטבעוני מיד אחרי הצפייה בו. אני רוצה לציין שאני טבעוני רק חודשיים אבל הלוואי והייתי טבעוני כבר בגלגול הקודם. לא היה לי מושג מה באמת קורה בתעשיות משק החי ולצערי הייתי אנוכי מדי כדי לדעת שהבשר והחלב שעל הצלחת שלי הם תוצרים של רצח. למה אף פעם לא הבנתי את זה? למה לא היה לי אכפת? לעולם לא אדע. אבל אני יודע עכשיו, ולעולם לא אפנה עוד עורף. אני מרגיש כמו חתיכת חרא שאכלתי את הזבל הזה במשך 22 שנים מחיי.

 

נשלח ב: יום ראשון, מאי 08, 2011 – 21:02
כבר הצלחתי לגרום לשני אנשים להיות טבעונים אחרי שהראיתי להם את ההרצאה שלך. אח”כ צפיתי בהרצאה עוד פעם וזה נתן לי השראה לכתוב את הדברים הבאים לארגון “הליגה נגד השמצה”: “אני בן 17, יהודי וטבעוני. קראתי כמה מאמרים באתר שלכם שמגנים ארגונים לזכויות בעלי-החיים על כך שהם משווים את מה שעובר על בעלי-החיים לשואה. מה ההבדל בין מה שעובר על בעלי-החיים לבין השואה? הקורבנות עוברים את אותם הדברים, הורגים אותם עם גז ויורים בהם. מה שאתם מגנים במאמרים שלכם רק תורם לאפליה, אותה אפליה שהיהודים עברו. אני זועם על כך שאחת האגודות המפורסמות ביותר נגד אפליה תומכת בסוגנות”.

 

נשלח ב: יום שני, מאי 09, 2011 – 10:31
ראיתי את אחת ההרצאות שלך. תמיד הייתי צמחונית, אבל עכשיו שכנעת אותי לוותר גם על גבינה.

 

נשלח ב: יום שישי, מאי 13, 2011 – 23:50
אני מישראל. למזלי חבר שלח לי היום לינק להרצאה שלך ביו-טיוב ורציתי להודות לך על כל מה שאתה עושה על מנת לקדם את הטבעונות וזכויות בעלי-החיים. אני צמחונית מגיל 15 ונמנעת ממוצרי חלב כמעט לגמרי, אבל זה היה מאוד קשה בשבילי לוותר על ביצים – עד עכשיו. אני נחושה להיות טבעונית לחלוטין, תודות להרצאה שלך!!

 

נשלח ב: יום שבת, מאי 14, 2011 – 6:47
אני מישראל. צפיתי בהרצאה שלך אתמול בלילה ונדהמתי. ולא שלא ידעתי על ההתעללות המזעזעת והבלתי נסבלת שמתרחשת, כי 23 שנים הייתי אחד מאותם אנשים שתומכים בתעשייה הזאת. אני רוצה לומר לך תודה על שפקחת את עיני, אני מרגישה גועל ובושה, בעיקר כשאני מסתכלת במראה. עבדתי ברפת עשור ותמיד היו סביבי בעלי-חיים. תמיד ידעתי מה העתיד שצפוי לפרות ולעגלים, הם תמיד הגיעו לבית מטבחיים. אני אעשה שינוי קיצוני בחיי ובתקווה שגם בחיי אנשים אחרים. אני אהיה טבעונית ואגדל את ילדיי ומשפחתי בעתיד להיות טבעונים. אתה הגיבור וההשראה שלי. אין לי מספיק מילים להודות לך.

 

נשלח ב: יום שבת, מאי 14, 2011 – 8:00
תודה גארי. כרגע סיימתי את החודש הראשון שלי כטבעוני. אני מרגיש כאילו זכיתי בלוטו. תודה לך!

 

נשלח ב: יום שבת, מאי 14, 2011 – 15:28
תודה רבה לך על ההרצאה הבלתי נשכחת שלך! שינית את חיי ואת חיי רבים אחרים בישראל. בזכותך גיליתי מה זה באמת אומר לאהוב בעלי-חיים!

 

נשלח ב: יום ראשון, מאי 15, 2011 – 2:36
אני רוצה להודות לך על כל ההרצאות שלך. שינית את חיי. נעשיתי טבעונית והחיים שלי טובים יותר, מוסרית ובריאותית.

 

נשלח ב: יום ראשון, מאי 15, 2011 – 17:02
אני גר בישראל. אני רק רוצה להגיד לך שאני מסכים עם כל מה שאמרת בהרצאות שלך ביו-טיוב, גם עם ההשוואות שלך למחנות הריכוז, עליהן חשבתי גם אני לפני מספר שנים (מקדונלדס = מיידנק, ברגר קינג = ברגן בלסן). עד לפני שבוע הייתי צמחוני ובזכות ההרצאה שלך אני ואשתי עכשיו טבעונים. העולם יכול להיות מקום טוב יותר בזכות אנשים כמוך. אם יש אלוהים, אני בטוח שהוא מסכים איתך במאה אחוז.

 

נשלח ב: יום שני, מאי 16, 2011 – 11:20
כרגע ראיתי את אחת ההרצאות שלך. אני רועדת לגמרי. הסרט על בית המטבחיים גרם לי לבכות והכרחתי את עצמי לראות את זה עד הסוף. תודה לך על העבודה החשובה שאתה עושה!

 

נשלח ב: יום שלישי, מאי 17, 2011 – 7:51
אני מאמינה שעם הגישה שלך אתה מגיע אל לבבותיהם של הרבה אנשים. תודה לך על שאתה בנאדם כה מסור ואוהב, מילאת אותי בהשראה! ברכות מישראל!

 

נשלח ב: יום שלישי, מאי 17, 2011 – 18:46
אני רוצה להודות לך. אני מאוד מעריכה אנשים כמוך. דגים הם הדבר הלא טבעוני היחיד שנשאר לי בדיאטה שלי ועכשיו אפסיק לאכול גם אותם. שלל ברכות מישראל.

 

נשלח ב: יום שלישי, מאי 17, 2011 – 20:46
כרגע צפיתי בהרצאה שלך, מדהים!! פקחת את עיני ועכשיו אני טבעוני תודות לך. המקרר שלי מלא בבשר וגבינה, אני הולך לשמח הרבה חתולים.

 

נשלח ב: יום רביעי, מאי 18, 2011 – 17:00
אני עובר מיד לטבעונות תודות לך. אעשה ככל יכולתי מעתה ואילך כדי להפיץ את הבשורה. תודה על שהצלת את חיי, יש לך חבר בישראל.

 

נשלח ב: יום רביעי, מאי 18, 2011 – 11:14
כל כך הרבה אנשים כאן בישראל עברו לטבעונות תודות להרצאה שלך. אפילו אמא שלי, שהיא ברזילאית, החליטה להפסיק לאכול בשר אחרי שצפתה בהרצאה (כרגע היא רק צמחונית, אבל היא נהגה לקנות לפחות 5 קילו בשר כל שבוע).

 

נשלח ב: יום שבת, מאי 21, 2011 – 19:29
אני רק רוצה להגיד לך תודה רבה על ההרצאה הנהדרת שלך על טבעונות, היא השפיעה על כל כך הרבה אנשים כאן בישראל. בבקשה תמשיך את עבודת הקודש שלך למען בעלי-החיים, בשם כל הפעילים הטבעונים בישראל.

 

נשלח ב: יום שלישי, מאי 31, 2011 – 8:36
מישהו מהמשרד שבו אני עובדת נעשה צמחוני בזכות ההרצאה שלך והוא משתף אותה עם אנשים אחרים. אנחנו חיים בישראל וההרצאה שלך כאן עוברת במעגלים רבים, אתה משפיע כאן ב-ג-ד-ו-ל.

 

* בין ה-18 למאי ל-31 במאי  היו עוד מכתבים רבים מישראלים, אולם בטווח זה מובאים רק מכתבים בהם נרמז בכתוב שהכותב או הכותבת ישראלים..