↑ חזור ל מכתבי 2011

הדפס עמוד זה

מרץ-אפריל 2011

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים הללו נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח ב: יום חמישי, מרץ 24, 2011 – 13:39
אני בת 15 מישראל. לראות את ההרצאה שלך ברשת עזר לי לעשות את ההחלטה להיות טבעונית ולהיות מודעת למה באמת קורה בתעשיית הביצים והחלב. אני מודה לך על כך ועל זה שאתה מעודד אנשים ברחבי ארצות הברית והעולם להיות מודעים להתעללות בבעלי-חיים ולניצול מכל צורה שהוא. רק רציתי שתדע שאתה משפיע על אנשים מחוץ לארצות הברית גם כן. הרבה אנשים יראו זאת ככבוד אם תגיע לישראל ולארצות אחרות, מאחר וגם כאן יש טבעונים והרבה אנשים שפשוט צריכים לשמוע את המילים הנכונות בשביל לעבור להיות טבעונים ופעילים. מאחר שאני אישית לא מכירה שום טבעונים כאן בישראל, וכמעט ואין שום ארגונים לטבעונים ולרווחת בעלי-חיים שבאמת עושים משהו, הייתי רוצה להעלות את רמת המודעות של חבריי ובני משפחתי. יש לך טיפים איך לעשות זאת בקרב האנשים שקרובים אלי ובבית הספר שלי? אני כרגע עושה את מיטב מאמציי כדי שייקחו אותי ברצינות.

 

נשלח ב: יום שני, מרץ 28, 2011 – 5:40
אני מישראל. אני לומדת תזונה ועבודת הגמר שלי תהיה על החיים כטבעונית. צפיתי בכמה מההרצאות שלך וקראתי את כל המאמרים באתר שלך. עזרת לי המון בכך שאתה מזכיר לי כל הזמן למה זה כל כך חשוב.

 

נשלח ב: יום ראשון, אפריל 10, 2011 – 12:58
רק רציתי לשלוח לך הרבה תמיכה מישראל ולהודות לך על הפעילות שלך למען בעלי-החיים. אתה המרטין לותר קינג שלנו.

 

נשלח ב: יום שני, אפריל 11, 2011 – 2:29
אני מירושלים ומעריץ גדול שלך. אני מוצא את הפעילות שלך מעוררת השראה, ההרצאות שלך מרתקות ויעילות ואני מכבד אותך מאוד.

 

נשלח ב: יום שלישי, אפריל 12, 2011 – 7:53
אני ישראלית בכיתה י”ב וכרגע ראיתי את ההרצאה שלך ביו-טיוב. ממש הערכתי את הדרך בה נגעת ברוב הנושאים הקשורים בטבעונות וזכויות בעלי-החיים בשעה ועשר דקות בלבד. אני מאמינה שזה חשוב מאוד שאנשים יראו את ההרצאה. שיתפתי אותה עם רבים מחבריי ואני עומדת לוודא שלפחות חלקם יראו את כולה. המון תודה לך שאתה נותן קול לאלו שאין להם קול.

 

נשלח ב: יום רביעי, אפריל 13, 2011 – 15:56
אני מישראל וכרגע צפיתי בהרצאה שלך, רציתי להודות לך על כל מה שאתה עושה למען בעלי-חיים. זאת הייתה הרצאה שמשנה את החיים (היא הייתה עם כתוביות בעברית) ובמהלך 4 הימים האחרונים כמעט 1,000 אנשים ראו אותה! זה מאוד מעודד לדעת שהשינוי אפשרי.

 

נשלח ב: יום שבת, אפריל 16, 2011 – 3:42
תודה לך על הכתוביות בעברית. זאת עזרה ענקית, במיוחד לחבריי החירשים.

 

נשלח ב: יום ראשון, אפריל 17, 2011 – 6:58
אני טבעונית ושוחרת איכות הסביבה שגרה בתל-אביב, ישראל. מישהו תרגם את ההרצאה שלך והעלה אותה לרשת עם כתוביות לעברית. העליתי אותה מחדש, כמו שעשה גם אחד מאנשי הקשר שלי והיא קיבלה מאות צפיות בכל יום, כך שנראה שאתה פוגע בדיוק בנקודה כאן במזרח התיכון, במקום שכל כך הרבה אנשים חושבים שכל נושא חברתי הוא משני לעומת תהליך השלום. הסרטון הזה הוא משאב נהדר.

 

נשלח ב: יום ראשון, אפריל 17, 2011 – 17:26
אני מישראל. אתה עושה עבודה נהדרת. ראיתי את אחת ההרצאות שלך ביו-טיוב ואני רוצה להגיד לך שרציתי להפסיק לאכול בשר כי אני כל כך אוהבת בעלי-חיים, אבל לא היה לי את הכוח או משהו שידחוף אותי לעשות את זה עד ששמעתי אותך. שמעתי אותך אתמול והפסקתי מיד לאכול בשר.

 

נשלח ב: יום שני, אפריל 18, 2011 – 8:16
ברכות מארץ ישראל. כרגע ראיתי את ההרצאה שלך ביו-טיוב והרגשתי שהתזמון הוא מאוד סמלי. הלילה אנחנו חוגגים את חג הפסח (שנודע גם כחג החירות) בו אנחנו מספרים את סיפור השחרור מעבדות מצרים, לפני אלפי שנים. מי ייתן והדור הזה, הדור שלנו, יהיה זה שיצור סיפור חדש, עלילה חדשה בהיסטוריה של הכוכב הזה: מציאות שבה כל צורות החיים משתחררות מעבדות. חג חירות שמח לכולנו.

 

נשלח ב: יום שלישי, אפריל 19, 2011 – 8:27
אני מישראל. כרגע סיימתי לצפות בהרצאה שלך ביו-טיוב. אני צמחונית כבר 20 שנה, מאז גיל 10, בבית בו כולם אוכלים בשר. תמיד רציתי להיות טבעונית אבל תמיד נכשלתי. רק רציתי להגיד לך שההרצאה שלך הייתה מעוררת השראה ואני בטוחה שהפעם אצליח. אפילו בעלי שעדיין אוכל בשר נדהם והוא רציני בקשר לשינוי דרכיו, משהו שניסיתי במשך שנים לגרום לו לעשות! אז רק רציתי שתדע שאתה עושה שינוי גדול בכל רחבי העולם. אני הולכת לשלוח את הסרטון הזה לכל מי שאני מכירה.

 

נשלח ב: יום שלישי, אפריל 26, 2011 – 8:49
ראיתי את אחת ההרצאות שלך בפייסבוק. התגובה שלי הייתה: “לא יכולתי להסביר את זה טוב יותר”. האהבה הטהורה היחידה שלי היא לבעלי-חיים, אני מודה שאני אוכלת בשר מדי פעם, אבל שתדע שמהיום בישראל, בנאדם אחד פחות יקנה מוצרים מהחי.

 

נשלח ב: יום שלישי, אפריל 26, 2011 – 9:09
אני מתנדב ב-שב”י, עמותה לזכויות בעלי-החיים בישראל. קודם כל, תודה לך על המלחמה שלך למען בעלי-החיים. הייתי טבעוני עוד לפני שצפיתי בהרצאה שלך, אבל שמעתי מחבר טבעוני שההרצאה שלך השפיעה על אנשים בישראל בצורה חיובית וגרמה להם לקחת צעד קדימה לכיוון הטבעונות. צפיתי בה, ואני עדיין בתדהמה. הייתי רוצה, ברשותך, לעשות עותקים של ההרצאה שלך עם תרגום לעברית כדי לחלק בפעילויות של העמותה שלנו.

 

נשלח ב: יום רביעי, אפריל 27, 2011 – 14:16
אני מישראל, ראיתי את ההרצאה שלך ביו-טיוב לפני עשרה ימים והיא זעזעה אותי עד היסוד. התחלתי להיות טבעונית.

 

נשלח ב: יום שבת, אפריל 30, 2011 – 17:05
אני מישראל ואני בשנתי האחרונה ללימודי וטרינריה. כרגע צפיתי בהרצאה שלך ביו-טיוב ורציתי להגיד לך תודה על הידע שנתת לי ועל כך שסוף סוף מישהו הציב לי מראה בפנים ונתן לי את כל התשובות הנכונות לכל התירוצים שלי.

 

נשלח ב: יום שבת, אפריל 30, 2011 – 18:27
הופנטתי על ידי ההרצאה. אני מתביישת עד כמה שאנשים יכולים להיות אכזריים לבעלי-חיים. כאן בישראל, אעשה כמיטב יכולתי לשתף את ההרצאה שלך. אתה הגיבור שלי.