↑ חזור ל מכתבי 2011

הדפס עמוד זה

ספטמבר 2011

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים הללו נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח ב: יום שבת, ספטמבר 03, 2011 – 15:04
אני מישראל. ראיתי את ההרצאה שלך והחלטתי לעשות שינוי בחיי.

 

נשלח ב: יום שלישי, ספטמבר 06, 2011 – 12:49
תודה לך על כל המידע ועל שיש לך את האומץ להתמודד עם האמת הנוראה ולזעוק אותה בדרך כל כך מתוחכמת, חמה, חיובית וחינוכית. אני לומדת ממך כל כך הרבה ואני מוכנה לתת את כל חיי לעזור לחברים שלנו. אני אמצא דרכים לעזור ולאהוב ולשתף את ההרצאה שלך.

 

נשלח ב: יום חמישי, ספטמבר 08, 2011 – 4:56
אני בת 16 וחיה בירושלים, ישראל. לפני כמה שנים ראיתי את אחת ההרצאות שלך וחשבתי שאני הולכת לראות רק 10 דקות בגלל שאף פעם בחיי לא היה לי אכפת כל כך מפרות ותרנגולות, אבל ברגע שהתחלתי לצפות לא יכלתי להפסיק. מאז ביליתי שעות בחיפושי מידע באינטרנט בקשר לזכויות בעלי-חיים וטבעונות. הארת אותי. אני חושבת שגם שינית את חיי ואתה נהיה די מפורסם בישראל. ההרצאה שלך עם כתוביות לעברית קיבלה מעל 50,000 צפיות שהן הרבה בהתחשב בזה שישראל היא מדינה קטנה. אני חושבת שאתה גיבור. נתת לי השראה בכל כך הרבה דרכים ואני מודה לך מאוד על כך.

 

נשלח ב: יום שבת, ספטמבר 10, 2011 – 8:05
הייתי צמחוני במשך 17 שנים. ראיתי את ההרצאה שלך לפני 5 חודשים ומאז אני טבעוני (נפטרתי מהגבינה). תודה לך על שפקחת את עיניי ושהעלת את מה שתמיד האמנתי בו אך טיאטאתי מתחת לשטיח. נתת לי את הכוח להיות טבעוני, אני מניח שהייתי צריך לשמוע טיעון טוב כדי לעבור לשם. גם אין לי כבר צורך בתרופות שהייתי לוקחת לטפל במחלת הקרוהן שלי!

 

נשלח ב: יום ראשון, ספטמבר 11, 2011 – 10:01
אני חי בישראל והיום ראיתי את ההרצאה שלך. אני חייב לציין שזו אחת מן ההרצאות המעניינות והמרתקות ביותר שראיתי מעולם. עבדתי במשך כמה שנים ברפת ולקחתי חלק בעשיית הדברים המאוד לא נעימים שהראית בסרטונים. תודה על שאמרת את הדברים באופן בו אמרת אותם! תודה על שסידרת לי את הדברים! תודה על ההשראה.

 

נשלח ב: יום שבת, ספטמבר 13, 2011 – 12:25
אני מישראל ורציתי להודות לך. ההרצאה שלך שינתה את חיי. אני צמחונית כבר שלושה חודשים וזאת ההחלטה הטובה ביותר שאי פעם עשיתי. אתה משנה את העולם.

 

נשלח ב: יום שלישי, ספטמבר 13, 2011 – 3:45
אני חיה בישראל. לפני שבוע ראיתי את ההרצאה שלך על טבעונות והתעללות בבעלי-חיים וממש פקחת לי את העיניים. אתה צודק, פרה לא צריכה לחיות פחות זמן ממה שאלוהים נתן לה לחיות רק בגלל שהיא נולדה פרה! אותו הדבר לכל בעלי החיים. אני רוצה שתדע שנגעת בחיים של בנאדם אחד ויש משפט בעברית שאומר שלשנות חיים של אדם אחד, זה כמו לשנות עולם ומלואו. אתה הגיבור שלי על שאתה עושה את מה שאתה עושה, נלחם למען החברים שלי אשר לא יכולים להילחם למען עצמם, זה כל כך אמיץ מצדך. שינית אותי ואני מודה לך על כך.

 

נשלח ב: יום שישי, ספטמבר 23, 2011 – 16:27
לפני שבוע פגשתי חבר טוב שלי והוא כזה בהתלהבות: “אחי! אתה חייב לראות את ההרצאה של הבחור הזה ביו-טיוב! הוא אדיר! האם ידעת שהביצה של התרנגולת היא בכלל המחזור שלה? והאם ידעת שככה וככה?” אז מן הסתם, הלכתי לראות על מה כל המהומה. בנאדם, אני חייב להגיד שאחרי 10-15 דקות הייתי דבוק לחלוטין למסך. אני אדם מאוד הגיוני ורציונלי. הדברים שאמרת פשוט הגיוניים! אני שוכב במיטה, צופה בהרצאה שלך ולגמרי מבין את הדברים. והדרך שבה אתה מעביר את הדברים מחשמלת. שום מילה אחרת. באמת פקחת את עיניי וגרמת לי לחשוב. עד היום חשבתי רק על הצד של בני האדם במשוואה. אבל בעלי-חיים… אם להיות כנה, מעולם לא חשבתי על החבר’ה המסכנים האלה. תודה עצומה על שפקחת את עיניי. תמשיך לעשות את מה שאתה עושה.

 

נשלח ב: יום שני, ספטמבר 26, 2011 – 1:48
אני חי בישראל ואני ממש רוצה לעבור לטבעונות. שינית את החיים שלי והפכתי לטבעוני. הלוואי והייתי יכול להסביר עד כמה אני מעריך אותך ואת הדרך שבה פתחת לי את המחשבה.

 

נשלח ב: יום שני, ספטמבר 26, 2011 – 8:21
אתמול ראיתי את ההרצאה שלך באוניברסיטת ג’ורג’יה-טק. היא הייתה מאד מעניינת ומרתקת. שכנעת אותי – והלוואי והייתי רואה את ההרצאה שלך מוקדם יותר.

 

נשלח ב: יום חמישי, ספטמבר 29, 2011 – 15:49
אני טבעוני מאז שראיתי את הסרטון שלך לפני 5 חודשים. מחסומי הראייה שלי ירדו.

 

נשלח ב: יום שישי, ספטמבר 30, 2011 – 7:01
אני עיתונאי בן 28 שחי בתל-אביב, ישראל. כרגע צפיתי באחת ההרצאות שלך מ-2010 ואני חייב לציין שהתרשמתי מאוד. אתה מעלה נושאים מאוד מעניינים וחשובים שבדרך כלל מתעלמים מהם בתקשורת המרכזית. תמשיך לעשות עבודה טובה!

 

נשלח ב: יום שני, ספטמבר 30, 2011 – 20:49
אני בן 15 מישראל. שמעתי את ההרצאה שלך ואני ממש רוצה להיות צמחוני. תודה על ששיתפת אותי בכל במידע שדיברת עליו בהרצאה שלך.