↑ חזור ל מכתבי 2012

הדפס עמוד זה

אוקטובר 2012

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים שלפניכם נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח: יום שישי, 5 אוקטובר, 2012
ברצוני להביע את כמות ההשראה שעוררת בי ובבעלי, וכך גם בחברים ובמשפחה שלנו אשר להם העברנו את ההרצאה שלך . המעבר לטבעונות מתפשט כמו אש בשדה קוצים בקבוצה שלנו. בעלי הוא מישראל ואנחנו צמחונים במשך שנים, אך עם זאת, נתקלנו בהרצאה שלך רק לפני כמה חודשים בישראל. הנאום שלך שינה את חיינו לנצח!

נשלח: יום שלישי, 9 אוקטובר, 2012
אני מישראל ושמעתי את ההרצאה שלך. אני מזועזעת וחשה בחילה. תודה לך על שפקחת את עיניי. אני בהחלט אהפוך לטבעונית. אנא המשך במשימה החשובה שלך בחיים. אולי תצליח להציל את העולם הזה בסופו של דבר, כי אתה דובר אמת.

נשלח: יום שבת, 13 אוקטובר, 2012
אני והחבר שלי ראינו את הרצאה שלך והחלטנו להפוך לטבעונים.

נשלח: יום שני, 15 אוקטובר, 2012
ראיתי את ההרצאה שלך והיא שינתה אותי.

נשלח: יום שישי, 19 אוקטובר, 2012
אני הפכתי לטבעונית מייד לאחר שצפיתי בהרצאה שלך ב-YouTube ואני מכירה הרבה אחרים אשר גם עשו זאת. מה שאתה עושה הוא חשוב מאוד ויש לכך השפעה עצומה. אנא אל תפסיק את שליחותך המקודשת.

נשלח: יום שלישי 23 אוקטובר, 2012
אני החלטתי להיות טוב באופן קיצוני. תודה לך על שפקחת את עייני, על שגרמת לי לחנך את עצמי ולפתוח את הלב שלי ליצורים אחרים על פני כדור הארץ.

נשלח: יום שלישי 23 אוקטובר, 2012
אני בת 25 מישראל. כילדה לא אהבתי בשר מפני שידעתי שזהו בעל חיים שמת, אבל ההורים שלי דחפו אותי למחשבה שזה בריא וחשוב. כשהייתי בת 21, ידעתי שזה היה בולשיט, והחלטתי לנקוט עמדה אבל המשכתי לאכול מוצרי חלב וביצים. לא ידעתי מה עומד מאחורי מוצרים אלה. היום ראיתי את ההרצאה שלך, לאחר שסירבתי לעשות זאת במשך זמן רב. אני לא זוכרת שבכיתי כך בחיים שלי. אני לא יכולה לישון כי אני לא מפסיקה לחשוב על המילים שלך ועל קטעי הווידאו הנוראים שהראית. העולם זכה בעוד אדם טבעוני כעת, והיה חשוב לי לומר לך עד כמה אני מעריצה את הכנות שלך, את המילים הקשות אך לא אגרסיביות שלך, את היושר שלך, את טוב הלב שלך וחסדך, ואת הכוח שלך שישנה את העולם. תודה לך על שהראית לי את האמת.

נשלח: יום שלישי 30 אוקטובר, 2012
אני מישראל, טבעונית במשך כמעט שנה. עשיתי זאת בעיקר בגלל נושא הבריאות. אף פעם לא חשבתי על בעלי החיים עד שראיתי את ההרצאה שלך. אתה באמת מהפנט ופקחת את עיניי לגבי הסוגיה של רווחת בעלי החיים. הנאום שלך ריגש אותי כל כך וזה הכה בי, ופתאום אני מבינה עד כמה בני אדם יכולים להיות נוראים ואכזריים. זה גורם לי לכעוס על כך שרוב הציבור הם כל כך עיוורים שהם אפילו לא חושבים על בעלי החיים, אלא סבורים שהם העבדים שלנו או נועדו להיות אוכל בצלחת שלנו, כאילו שיש לנו בעלות עליהם או משהו כזה.