↑ חזור ל מכתבי 2012

הדפס עמוד זה

יולי 2012

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים שלפניכם נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח ב: יום ראשון, 1 ביולי 2012
אתה שינית את האופן בו אני חי.

נשלח ב: יום שני, 2 ביולי 2012
אני שמח שקראתי את המאמר שלך. זה מרגיש כמו רעיון טוב מאוד להתחיל לאכול מזון צמחוני. אתה הרשמת אותי וגרמת לי להסתכל על העולם בצורה שונה. ראיתי את סרטי הווידאו האלו הרבה פעמים, אבל אף פעם לא ידעתי את כל העובדות שציינת. המטרה העיקרית של מייל זה להודות לך על היותך אנושי.

נשלח ב: יום שלישי, 3 ביולי 2012
תודה על פתיחת עינינו. תודה על כך שהיית קל להבנה. תודה על שלקחת את השכל הישר שלנו וגרמת לו לעבוד. תודה על כך שהחזרת אותנו לאנושיות.

נשלח ב: יום שלישי, 3 ביולי 2012
תודה לך. אתה שינית את חיי!

נשלח ב: יום רביעי, 4 ביולי 2012
אני מישראל. בזמן האחרון אני עובר תקופה קשה בחיי. אכילת בעלי חיים היה משהו שמעולם לא נראה לי הגיוני. אבל חשבתי שאי אכילת גבינה וחלב יהיה מעשה קיצוני יותר מדי. לאחר שצפתי בווידאו שלך התרגשתי והכל הגיוני לי עכשיו. הכל מגעיל והמידע שקיבלנו היה לא נכון ואני שמח להתחיל חיים טבעונים בריאים, נקיים וטובים יותר. כמו כן, קטעי הוידאו שהראית הם ממש רוע בהתגלמותו ואני פשוט לא מבין איך הוא רשאי להתקיים, איך אנשים יכולים להתנהג כך. חלקתי את הווידאו בפייסבוק עם חבריי ואני מנסה להראות לכל הסובבים אותי כמה הדרך לצרוך מוצרים מן החי היא לא נכונה, פרימיטיבית, לא מוסרית ומגעילה.

נשלח ב: יום רביעי, 4 ביולי 2012
אני רוצה להודות לך על ההרצאה שראיתי ב-YouTube. זו באמת ההרצאה הטובה ביותר ששמעתי מעודי. הוספתי את באנר “גארי טיוי” לאתר www.lakers.co.il שלי. אני לא יודע איך הייתי עיוור כל כך שלא ידעתי/הבנתי איך חלב / בשר בא אלי הביתה. תודה על פתיחת העיניים!

נשלח ב: יום חמישי, 5 ביולי 2012
אני יודע שכבר קיבלתי הודעות דוא”ל רבות על איך אתה תרמת למהפכה בישראל, ואני רק רוצה להוסיף עוד אחד. אתמול פורסם ראיון שנתתי ב”ללא פגע”, בו אני מסביר כיצד שינית את חייהם של אלפים בישראל. אשמח אם תצפה ב http://freefromharm.org/veganism/the-rise-of-vegan-culture-in-israel-interview-with-ikey-greene/. אני יודע שהעבודה שאתה עושה ברחבי העולם היא בודאי מתישה ומתסכלת, אך אני רוצה שאתה תדע שאתה באמת אחראי על הצלת חיי רבים כל כך.רציתי להודות לך על זה, באמת ובתמים. אתה אחד ויחיד והדבר הכי טוב שקרה במדינה המטורפת הזאת. אי פעם.

נשלח ב: יום שישי, 6 ביולי 2012
אני מישראל. אחותי סיפרה לי על ההרצאות שלך, והסבירה לי שאנחנו צריכים להיות טבעונים. אז ראיתי את ההרצאה עם ראש פתוח. יש לך את היכולת לשכנע להפליא. אתה מדבר באומץ, עם רגעים של הומור, לא ממצמץ לרגע. אני מאמין בטבעונות.

נשלח ב: יום שישי, 6 ביולי 2012
אתה מדהים. הקץ למוצרי בשר, חלב וביצים!

נשלח ב: יום שישי, 6 ביולי 2012
הייתי צמחונית במשך שנה לאחר שצפיתי בנאום שלך. ושכנעתי גם כמה חברים שלי לראות את הנאום שלך.

נשלח ב: יום שבת, 7 ביולי 2012
הייתי כבר צמחוני אך לאחר שצפיתי בהרצאה שלך אני אהפוך לטבעוני.

נשלח ב: יום שבת, 7 ביולי 2012
הפכתי לצמחונית מאז שראיתי את הווידאו שלך לפני 10 חודשים. הראיתי את הווידאו לחבריי לכיתה במכללה שלי ,והייתה לכך השפעה עצומה. לא גדולה כמו שרציתי שתהיה אבל אני כבר בוגרת מספיק בשביל להבין עד כמה קשה לגרום לאנשים להיות אכפתיים מספיק כדי לשנות את אורח החיים שלהם. אחרי שהבנתי כמה זה קשה אני רק יכולה לדמיין כמה קשה היה לך, שעושה את זה כל כך הרבה זמן. רוב המשפחה שלי הם טבעונים עכשיו, החבר שלי ואחיו גם, חבר של אחיו וכמה חברים שלי גם כן. זה מתסכל מאוד לנסות לשכנע אנשים שבאמת אוהבים בעלי חיים לראות את זה מפני שהם יודעים שאם הם יראו את האמת מצפונם לא ייתן להם להישאר אדישים. תודה על כך שגרמת לשינוי בחיים שלי! תודה על שהפכת את העולם למקום טוב יותר. השינוי יקרה גם אם זה ייקח עוד קצת זמן!

נשלח ב: יום שבת, 7 ביולי 2012
תודה רבה לך על כך שפקחת לי את העיניים. ההרצאה שלך שינתה את חיי.

נשלח ב: יום שבת, 7 ביולי 2012
אני מישראל ותמיד אהבתי והערצתי את בעלי החיים, מאז שהייתי ילד, אבל לא הפסקתי לצרוך מוצרים מן החי עד שצפיתי בהרצאה שלך ב-YouTube. עכשיו, אני מנסה לשכנע חברים ועמיתים לעבור לטבעונות גם כן. אני אסיר תודה כל כך על קיומך.

נשלח ב: יום שבת, 7 ביולי 2012
אני מישראל ולאחר שצפיתי בהרצאה שלך באינטרנט אני שוקל להפוך לטבעוני.

נשלח ב: יום שבת, 7 ביולי 2012
צפיתי בהרצאה שלך והפכתי להיות צמחוני.

נשלח ב: יום שלישי, 10 ביולי 2012
אני רוצה להודות לך על שהסרת את מחסומי הראייה שלי והשפעת עלי להפוך להיות טבעוני. זה כבוד גדול לשמוע שאתה מתכנן להגיע לישראל בספטמבר הקרוב. אשמח אם תוכל להגיע לבית הספר שלנו לתת הרצאה. הקהל יהיה מורכב ממורים ותלמידים בטווח הגילאים 15-19 שנים.

נשלח ב: יום שישי, 13 ביולי 2012
אני בת 14 מישראל. ב 25.2.12 שמעתי לראשונה את השם שלך. חברה טוב שלי הוא טבעונית, ואני אף פעם לא באמת הבנתי מדוע, אז שאלתי אותה. היא אמרה, “גארי יורופסקי” עניתי, “מה?” היא אמרה, “גארי יורופסקי. זו הסיבה”. ואז היא שלחה לי קישור להרצאה. אחרי 10 דקות כבר הייתי עם דמעות בעיניים. לאחר שעה ששינתה את חיי, שיניתי את הכל. ברור שידעתי שהם מתים, ושאני אוכלת בעלי חיים, אבל אף פעם לא הבנתי כמה זה נורא. פקחת את עיני ואני מבטיחה, שלעולם לא אוכל בשר שוב. אבל יש בעיה קטנה. אמא שלי לא מוכנה להקשיב לי. היא אמרה שאני יכולה להיות צמחונית אבל לא טבעונית. אני מבטיחה להיות צמחונית עכשיו וברגע שאני אגיע לגיל 18 אני אעשה מה שאני רוצה ולעולם לא אגע בבשר חלב וביצים! תודה לך על ההרצאה. תודה על פתיחת העיניים. תודה על שגרמת לשינוי בחיי. תודה רבה לך על כל מה שאתה עושה בכל יום ויום! תודה לך על הפיכת העולם הזה למקום טוב יותר.

נשלח ב: יום שבת, 14 ביולי 2012
אני מעריץ את עבודתך. אתה אדם אמיץ. אני הפכתי לטבעוני בעקבות ההשארה שקיבלתי ממך. אני מפיץ את הבשורה לכל מכריי.

נשלח ב: יום שבת, 14 ביולי 2012
אני חי בישראל. במשך זמן רב הייתי נגד צמחונות טבעונות וסירבתי לצפות בהרצאה שלך מסיבות שונות. לאחר שצפיתי בהרצאה, הצלחת לשנות את נקודת המבט שלי. זה שבר לי את הלב לראות את סוג האכזריות שאנו מוכנים להרשות רק כדי לספק את ההרגלים הבסיסיים שלנו. רק רציתי להגיד תודה על פתיחת העיניים. אני לעולם לא אוכל בשר שוב.

נשלח ב: יום שבת, 14 ביולי 2012
סיימתי עכשיו לצפות בהרצאה שלך לאחר שראיתי פרסום בכלי התקשורת הישראלית. זה הופיע בחדשות ובכמה תוכניות טלוויזיה אחרות. ההרצאה שלך פתחה לי את העיניים רחב יותר ממה שהן היו פתוחות בעבר. אשתי ואני החלטנו להפוך לטבעונים ולגדל את התינוק בן חמשת החודשים שלנו באותו אופן. אני עומד להגר לווילס בשבוע הבא ולהתחיל לעבוד כשף במרכז-CAT לטכנולוגיה אלטרנטיבית. המרכז הוא מוסד טבעוני בלבד וכל המסעדות ובתי הקפה הן טבעוניות. תודה על פתיחת העיניים.

נשלח ב: יום שבת, 14 ביולי 2012
אני בן 17 וחי בישראל. ראיתי את ההרצאה שלך והייתי המום. החלטתי להיות טבעוני. אני שמח מאוד ואסיר תודה שפתחת את עיני והסרת את מחסומי הראייה שהחברה בחרה לשים לי על העיניים. ראיתי כתבה בטלוויזיה בישראל שאתה מגיע לכאן בספטמבר. אני מקווה שזה נכון. תמשיך בעבודה בטובה, אני אעשה כמיטב יכולתי כדי לעזור לך ולעזור לעולם שלנו ולחברינו בעלי חיים.

נשלח ב: יום ראשון, 15 ביולי 2012
אחרי שצפיתי בהרצאה שלך החלטתי להפוך להיות טבעוני. אני כל כך שמח שנתקלתי בהרצאה שלך.

נשלח ב: יום שני, 16 ביולי 2012
אני בן 22, סטודנט למוסיקה באקדמיה למוסיקה ולמחול ע”ש רובין בירושלים, מתמחה בניהול תזמורת. אני רוצה להודות לך על פעולתך הבלתי נלאית למען זכויות בעלי החיים. צפיתי בהרצאה המפורסמת שלך לפני כ 3 חודשים ללא כל כוונה להפוך להיות טבעוני, אך בזכות שימוש בהיגיון מוחלט ויכולת רטורית נהדרת, הצלחת לגרום לי להסכים איתך, ולהיות טבעוני. עכשיו אני טבעוני כמעט חודשיים, מרגיש טוב יותר ועייף פחות, אוכל רק אוכל טבעוני טעים להפליא בהכנה עצמית כגון קציצות טבעוניות, עוגות, ספגטי בולונז, ועוד. אני עומד לקיים אירוע בביתי עם כמה מכרים שלי, בו אני אמור להראות חלקים מן ההרצאה שלך, להגיש ארוחות טבעוניות ולקיים דיון בנושא, בתקווה להגיע כמה שיותר אנשים שניתן.

נשלח ב: יום רביעי, 18 ביולי 2012
תודה על שפקחת לי את העיניים. אני מישראל, ורק עכשיו סיימתי לצפות בהרצאה שלך. עכשיו אני מרגיש בחילה. אני מקווה שאוכל להציל פרה, אפילו אחת. תודה רבה לך.

נשלח ב: יום רביעי, 18 ביולי 2012
אני חי בישראל ליד ירושלים. אתמול ראיתי את ההרצאה שלך ואני עדיין שרוי בהלם מפני שאני אדם דתי מאוד ולא הבנתי איך זה יכול להתקיים. הדבר המדהים הוא שכאשר בדקתי בתנ”ך, פרשני המקרא אמרו כבר אז באופן ברור ביותר שמתקופתו של האדם ועד לנוח אנשים לא אכלו בשר. הם ניזונו רק מירקות ומפירות. מצאתי גם ציטוט של אדם חשוב מאוד, הרב אברהם קוק, אשר היה הרב הראשי הראשון של ישראל במאה ה -20 והוא אמר, “היום בו יפסיקו בני האדם להרוג בעלי חיים הוא היום שבו מלחמות האדם יבואו אל קיצן!” מדהים, לא? אני עומד להתחיל בדרך חדשה היום.

נשלח ב: יום רביעי, 18 ביולי 2012
אני בן 24 מישראל. ראיתי עכשיו את ההרצאה שלך ונתת לי כל כך הרבה השראה, כך שכאשר סיימתי לצפות בהרצאה, הלכתי למכולת וקניתי חלב סויה ומוצרי טופו. רוב האנשים לא מבינים את הנזק של אכילת בעלי חיים, ועד לפני כשעה גם אני לא הבנתי את זה. תודה על השיעור הגדול שנתת לי.

נשלח ב: יום חמישי, 19 ביולי 2012
אני מישראל. לפני מספר חודשים צפיתי בהרצאה שלך והיא נתנה לי “סטירה לפנים”. אחרי כל השקרים שאנשים מספרים לנו בגיל צעיר מאוד ש”בשר זה בריא” ו “אתה צריך לאכול בשר כי זה יעשה אותך חזק” וכל השטויות האלה, אני סוף סוף מבין שזה לא בריא ואני לא רוצה לקחת חלק ברצח הזה. תודה על שפקחת לי את העיניים.

נשלח ב: יום שישי, 20 ביולי 2012
ראיתי את ההרצאה שלך. היו דברים שידעתי אך התעלמתי מהם או שלא רציתי להאמין. היום, אני לא אתן עוד יד להתעללות בבעלי חיים.

נשלח ב: יום שישי, 20 ביולי 2012
אני מישראל. אני רוצה להגיד לך תודה על שפתחת לי את העיניים, על ששינית את חיי, על האכפתיות ועל הסיכונים שאתה לוקח. אתה אדם גדול ואני יודעת ששינית להרבה אנשים את החיים והצלת חיים רבים של בעלי חיים ברחבי כדור הארץ על ידי הפיכת אנשים לטבעונים. הפכת אותי למאושרת יותר, לבריאה יותר. גם הפכת אותי לחכמה ובוגרת יותר ובהחלט מודעת יותר לסביבתי. שמעתי שאתה מגיע לישראל! אני אבוא לצפות בהרצאה שלך ואני מקווה שאוכל להודות לך באופן אישי.

נשלח ב: יום ראשון, 22 ביולי 2012
אני מישראל ורציתי להודות לך. ראיתי את ההרצאה המדהימה שלך ועכשיו אני מתחיל להשתנות ולהיות צמחוני. שלחתי את ההרצאה לכל החברים שלי ואני מקווה שהשינוי יגיע גם אל חייהם.

נשלח ב: יום ראשון, 22 ביולי 2012
אני רוצה להביע את הכרת התודה שלי, ולחלוק כבוד לך ולמפעל חייך! בזכות ההרצאה שלך, אני וחברה שלי כבר לא צורכים מוצרים מן החי. ולא רק זאת, גם אחותה של חברה שלי ובעלה, יחד עם שתי הבנות הקטנות שלהם, הופכים גם לטבעונים! אני חושב שהעבודה שאתה עושה היא שליחות אלוהית, והלוואי שהיו יותר אנשים כמוך בעולם! אני רוצה גם לשבח אותך על היכולת המילולית המעולה שלך. אתה מהווה השראה אמיתית לאנשים! תודה על פתיחת עינינו!

נשלח ב: יום שלישי, 24 ביולי 2012
תודה על ההרצאה וכל המידע אשר ראיתי ב-YouTube. החל מרגע זה אני רוצה להיות צמחוני ואני אהיה! יש לך חזון גדול. לך אחריו, ואתה תצליח.

נשלח ב: יום שלישי, 24 ביולי 2012
לאחרונה היה לי העונג לצפות בהרצאה המפורסמת שלך ב-YouTube. לאחר שצפיתי בהרצאה שלך הפכתי ל100% טבעונית. ההרצאה שלך מהפנטת בלשון המעטה, והיא ממש מאירת עיניים. אין לי ספק שמה שקורה בתעשיות הבשר, החלב, הביצים והדבש הוא פשוט מזעזע, כך שלהיות טבעוני הוא אכן הדבר השפוי ביותר. אני אפילו המרתי את הארוס הצמחוני שלי לטבעונות.

נשלח ב: יום רביעי, 25 ביולי 2012
אנשים רבים כל כך נדהמו מהדברים שאתה אומר ואני אחד מהם. לא קל לצאת נגד התרבות, לשבור הרגלים חזקים כל כך, שאנשים מקבלים אותם כנכונים, ולחוות את הכעס המופנה אלייך. אני ורבים מבני משפחתי והחברים שלי בישראל, הפכנו טבעונים. תודה על שהנחית אותנו לחשוב מחוץ לקופסה.

נשלח ב: יום חמישי, 26 ביולי 2012
אני מישראל. חבר שלי שלח לי קישור לנאום שלך. אחרי שצפיתי בו, הפכתי לטבעונית. פעם חשבתי שאני אוהבת בעלי חיים בזמן שאכלתי צ’יזבורגר, ועכשיו אני יודעת את האמת. אני מקווה שיותר אנשים יצפו בהרצאה ויהפכו להיות טבעונים. אנא תמשיך באקטיביזם שלך.

נשלח ב: יום שישי, 27 ביולי 2012
קיבלתי השראה בעקבות ההרצאה שלך ב YouTube. החלטתי לאחרונה להפוך להיות טבעוני והרבה אנשים התחילו לפקפק בהחלטתי עד כדי כך שהתחלתי לפקפק בעצמי, אבל אחרי שראיתי את ההרצאה שלך, אני לא יכול לחזור אחורה. אני מרגיש חובה לומר לך מילה פשוטה: תודה!

נשלח ב: יום שבת, 28 ביולי 2012
תודה על ההרצאה המדהימה שלך. היא שינתה את חיי! זה מדהים שאנשים כמוך קיימים ומאירים עיניהם של אחרים על כל הרציחות והאכזריות שמתרחשת בעולם.

נשלח ב: יום שבת, 28 ביולי 2012
אני מישראל. רציתי להודות לך על ההרצאה המדהימה!

נשלח ב: יום ראשון, 29 ביולי 2012
אתמול ראיתי את ההרצאה שלך ושלחתי אותה לכל החברים שלי. יש לך אוהדים רבים כאן בישראל.

נשלח ב: יום שני, 30 ביולי 2012
ראיתי את אחת ההרצאות שלך, ואני רוצה להודות לך על הארת העיניים. אני מקווה שנוכל להגדיל בהדרגה כמות הטבעונים בעולם ולחיות באופן הרמוני ושפוי יותר על פני כדור הארץ.