↑ חזור ל מכתבי 2012

הדפס עמוד זה

יוני 2012

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים שלפניכם נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח ב: יום שבת, 2 ביוני 2012
לפני שראיתי את הרצאתך אכלתי בשר בלי לחשוב על זה. גם ההורים שלי צפו בה והם גם הפכו לטבעונים.

נשלח ב: יום שני, 4 ביוני 2012
אני הופך לטבעוני, הודות לך.

נשלח ב: יום רביעי, 6 ביוני 2012
ראיתי את ההרצאה שלך באינטרנט, ומאז התחלתי לאכול רק מזון מהצומח.

נשלח ב: יום רביעי, 6 ביוני 2012
תמשיך את העבודה הטובה! הפכת לגמרי את תפיסת עולמי. ואני חולק את ההרצאה והחכמה שלך עם כל אדם שנקרה בדרכי. בהצלחה במאבקיך!

נשלח ב: יום רביעי, 6 ביוני 2012
נתקלתי בסרט ההרצאה שלך בעקבות מאמר שהתפרסם בעיתון הסטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון בישראל. אחרי שצפיתי בהרצאה, אני מבין שחשפת אותי להשקפות חדשות, בעיקר בתחום המוסרי. בשירותי הצבאי הוכשרתי להיות צלף, ולכן הקדשתי זמן רב לחשיבה על השאלה “למי יש את הזכות לקחת חיים של אחר?”. מעולם לא הכללתי בעלי חיים במחשבות האלה, מכיוון שמאוד קל להתעלם מהם כ”לא בני אדם”, אבל זאת נקודת הכשל כאן. אם אנחנו מתעלמים מהם, למה אנחנו מרגישים חמלה כלפיהם, ולמה אנחנו מזדעזעים למראה השחיטה שלהם? חייב להיות מקור לצביעות הזאת.

נשלח ב: יום שלישי, 12 ביוני 2012
הרצאה נהדרת. הפכתי לצמחונית לפני מספר חודשים, ואחרי שצפיתי בהרצאה שלך, נראה לי שטבעונות זו הדרך הנכונה. אבל זה לא מספיק בשבילי. אני רוצה להיות פעילה לזכויות בעלי חיים.

נשלח ב: יום שלישי, 12 ביוני 2012
אני בת 12 מישראל, וצמחונית כבר 4 שנים. ראיתי את ההרצאה שלך ב-youtube. היא היתה מאוד משכנעת ואני רוצה להיות טבעונית, אבל אני חוששת שההורים שלי לא ירשו לי. האם תוכל לשלוח לי בבקשה מאמרים שאוכל להראות להם?

נשלח ב: יום שלישי, 12 ביוני 2012
החלטתי להיות טבעוני מבחירה שלי, אבל היו לי הרבה בעיות עם זה וכבר עמדתי לוותר. אבל אז ראיתי את ההרצאה שלך. עכשיו שאני יודע איזה דברים נוראיים מתרחשים, לא אוכל לחזור יותר לבשר, חלב או ביצים לעולם. אני אסיר תודה. בקצת יותר מחודש הורדתי 6.5 ק”ג. בקצת יותר מחודש הפכתי לאדם בריא יותר. בקצת יותר מחודש למדתי עליך והתחלתי לשמור גם על הסביבה וגם על בעלי החיים שחשובים לך ולי. בסך הכל, אני בן 13 ושכנעתי את אמא שלי, את כל המשפחה של חבר שלי, ושני חברים אחרים להפוך לטבעונים. אני לא יכול לסבול יותר את האכזריות. בעבר רציתי להיות מנתח. אחרי שראיתי אותך, אני רוצה להעתיק ממך. אני רוצה להיות תזונאי ומרצה בהתנדבות כמוך. שינית את חיי.
(ישראלי שחי בארצות הברית)

נשלח ב: יום שבת, 16 ביוני 2012
אני מישראל, ואני בת 18. אני צמחונית מאז גיל 9 ועכשיו ראיתי את ההרצאה שלך. תודה שגילית לי את האמת, הייתי עיוורת במשך כל כך הרבה זמן. עכשיו אני טבעונית וכך גם אחותי בת ה-12.

נשלח ב: יום ראשון, 24 ביוני 2012
אני מישראל. ראיתי את הרצאתך והחלטתי סוף סוף לשנות סגנון חיים ע”י מעבר לטבעונות. אני מבין שזה הולך להיות תהליך שבו אצטרך להסתגל לדברים חדשים, ואני מצפה לכך בהתרגשות.

נשלח ב: יום שישי, 29 ביוני 2012
אני בן 25 מישראל. ראיתי את כל ההרצאה שלך ואני חייב להגיד בראבו. אם יש דבר שמעולם לא חשבתי שאשקול ברצינות, זה יהיה להפוך לטבעוני. ממש הזלתי דמעה במהלך ההרצאה.

נשלח ב: יום שבת, 30 ביוני 2012
אני בן 25 מישראל ושירתתי כחייל קרבי בצבא. ההרצאה שלך גרמה לי לבכות כמו תינוק. שינית בי הכל.

נשלח ב: יום שבת, 30 ביוני 2012
אני בן 26 מישראל. ראיתי את ההרצאה שלך במקרה בזמן שהלכתי בשדרות רוטשילד בתל-אביב. אני לא מאמין איך שישים דקות יכולות לשנות את חייו והשקפת עולמו של אדם. תודה לך. תמשיך להיות חזק ותמשיך להפוך את העולם למקום טוב יותר. כל מה שאני יכול להגיד הוא שרוע מתאפשר כשאנשים טובים עומדים בחוסר מעש.

נשלח ב: יום שבת, 30 ביוני 2012
רציתי להודות לך על הרצאתך המעולה, ועל כך שנתת לי מידע על מה שנכנס לקיבה שלי ועל כמה שבעלי החיים סובלים. הודות לך אני טבעוני.

נשלח ב: יום שבת, 30 ביוני 2012
שינית את חיי ואני מנצל אותך כדי לשנות אחרים. תודה שאתה דואג לכוכב שלנו.

נשלח ב: יום שבת, 30 ביוני 2012
אני צמחוני כבר כמה זמן, אבל ידעתי על קיום הטבעונות. גם לפני שראיתי את ההרצאה שלך תכננתי להפוך לטבעוני בשלב כלשהו בחיי. אתה הבהרת לי באופן מכאיב שעכשיו זה הזמן.