↑ חזור ל מכתבי 2012

הדפס עמוד זה

מאי 2012

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים שלפניכם נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח ב: יום רביעי, 2 במאי 2012
אני בת 32 וחיה בישראל. מאז ששמעתי את ההרצאה עוצרת הנשימה שלך אני טבעונית. תודות לך, עיני עכשיו פקוחות, והחלטתי לעזור לשנות את העולם! הצלחת לגעת בהרבה אנשים בישראל. אנשים לא מפסיקים לדבר על הדברים המדהימים שאתה עושה! תודה שאתה הופך את העולם למקום יותר טוב! אנשים רבים בישראל עומדים מאחוריך ושולחים לך את תמיכתם.

נשלח ב: יום שבת, 5 במאי 2012
אני ובעלי ראינו את ההרצאה הנהדרת שלך לפני חודשיים, והפסקנו לאכול מוצרי בשר וחלב! אנחנו שולחים את ההרצאה שלך לכל מי שאנחנו מכירים בישראל.

נשלח ב: יום שבת, 5 במאי 2012
ראיתי את ההרצאה שלך ואהפוך לטבעונית. אני לא מבינה איך לאנשים אין רגשות כלפי בעלי חיים. עד מתי ימשיכו בעלי החיים לסבול, ועד מתי נמשיך להרוג בעלי חיים?

נשלח ב: יום שלישי, 8 במאי 2012
הייתי עיוורת ועכשיו אני רואה, תודה שפקחת את עיני. מה עוללנו?

נשלח ב: יום שבת, 19 במאי 2012
ראיתי את הסרט שלך ב- youtube, ולפני כן הייתי אוכל מוצרי בשר וחלב. כאשר אנשים שאלו אותי אם אכפת לי מהתאכזרות כלפי בעלי חיים, הייתי עונה “אני בחור גדול, וככה הטבע עובד, אז עם כל הצער אני אומר שאין לי ברירה”. שמעתי הרבה פעילי זכויות בעלי חיים לאורך השנים, אבל ההרצאה שלך שינתה את דעתי וגרמה לי לחשוב. עברו שבועיים מאז והפסקתי לאכול מוצרי בשר וחלב. מאחר ואני שונא ירקות מבושלים, אני בדיאטה טבעונאית. הטיעונים נגד טבעונות, אלה שהשתמשתי בהם בעצמי, הם חלשים ונובעים מבורות. זה שינוי גדול בשבילי ואני רוצה להודות לך על כך.

נשלח ב: יום שבת, 19 במאי 2012
אני מישראל. ראיתי את ההרצאה שלך והיא החדירה בי מוטיבציה. מובן מאליו שאני והילדים שלי עכשיו טבעונים.

נשלח ב: יום ראשון, 20 במאי 2012
אני בת 32 מישראל. מאז שצפיתי בהרצאה שלך לפני 4 חודשים, אני טבעונית, ואני מנסה לשכנע אחרים שזה הדבר הנכון לעשות. הצלחתי לשכנע 4 אנשים להפוך לטבעונים, אבל זה לא מספיק. אני לא יכולה להפסיק לחשוב על בעלי החיים האומללים והלוואי והייתי יכולה לעשות יותר למענם.

נשלח ב: יום שני, 21 במאי 2012
ברכות מישראל. לפני כחודש וחצי החבר שלי ואני צפינו בהרצאה שלך והחלטנו להפוך לטבעונים. ולמרות שלא עבר מאז זמן רב, אני יכולה להגיד שזאת אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי בחיי. ההרצאה שלך פקחה את עיני. זה די פשוט להיות טבעונית. זאת רק החברה שסביבנו שעושה את זה מסובך, וככל שאני חושבת על זה יותר, כך קשה לי יותר להבין איך אנשים לא רואים את זה.