↑ חזור ל מכתבי 2012

הדפס עמוד זה

נובמבר 2012

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים שלפניכם נשלחו למייל של גארי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח לגארי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח: יום ראשון, 4 נובמבר, 2012
כתבתי לך לפני 3 חודשים אחרי שראיתי את הנאום שלך והפכתי לטבעונית. אני רוצה להודות לך שוב. לנאום שלך יש השפעה גדולה בישראל. אני, אחי ו 2 החברים שלי הפכנו לטבעונים. אתמול חבר אחד סיפר לי שבעלה של אחותו הפך גם לטבעוני. עוד חבר לאחרונה עבר לחלב סויה ומפחית בכמות הבשר שהוא אוכל. אבא שלי התחיל לאכול פחות בשר ולהרגיש טוב יותר ושמתי לב שכל האנשים סביבי הפכו להיות יותר מודעים למה שהם אוכלים.

נשלח: יום חמישי, 8 נובמבר, 2012 12:21
אני גרה בישראל ואני בת 20. כאשר האזנתי למוזיקה ביוטיוב נתקלתי באחד מהנאומים שלך. אני הייתי צמחונית כשהייתי צעירה יותר אבל כשהתגייסתי לצבא היה קשה לי להיות בררנית לגבי האוכל שאני אוכלת. אני לא רוצה לתת תירוצים לאכילת בשר, אני רק רוצה לומר לך שהנאום שלך גרם לי להרגיש אשמה וטיפשה על שוויתרתי על העקרונות שלי. אני רוצה להודות לך על שהערת אותי.

נשלח: יום שבת, 10 נובמבר, 2012 05:20
חבר שלי גרם לי לראות את ההרצאה שלך. תוך כדי הצפייה, התחלתי להבין שאני עושה משהו לא בסדר כבר הרבה זמן, ואני בכנות יכול להגיד שלמדתי הרבה על עצמי, על החברים שלי והמשפחה שלי. יש לי אמפתיה לבעלי החיים ואשמור על תזונה טבעונית בגלל הסיבה זו.

נשלח: יום שלישי, 13 נובמבר, 2012 14:05
אני בן 60. לפני 4 חודשים ראיתי את הנאום שלך באינטרנט ומייד ידעתי שהחיים שלי עומדים להשתנות. אני הרבה יותר מאושר היום, ומרגיש טוב יותר עם ​​עצמי. אני מקווה שיום יבוא ואנשים יפסיקו לאכול בעלי חיים ואת כל המוצרים שאנו מייצרים מהם. אני מודה לך על שפקחת את עיניי אחרי כל כך הרבה שנים.

נשלח: יום ראשון, 18 נובמבר, 2012
אני חושב שמה שאתה עושה זה פאקינג מדהים ואני עושה כמיטב יכולתי להיות טבעוני. באמת שאין סיבה לא להיות. הגוף שלי אינו פאקינג בית-קברות של בעלי חיים. מצטער על השפה, אני פשוט בקריזה שלא ידעתי על זה עד היום.

נשלח: יום שלישי, 20 נובמבר, 2012
ידיד שלי הפך לטבעוני ולא ממש הבנתי למה. חלק מחבריי צחקו עליו ושאלו: “אה, זה בגלל הסרטון הזה שכולם רואים?” הלילה ראיתי את ההרצאה שלך והייתי המומה. הנאום שלך גרם לי לצחוק ולבכות וכמעט הקאתי כשראיתי את סרטוני בית המטבחיים. אני רוצה להודות לך על שפקחת את עיניי לדרך חשיבה שונה. אני אוהבת בעלי חיים אבל בעיקר אני אוהבת את הצדק, ואני לא יכולה להרשות לעצמי להיות חלק ממשהו שהוא כל כך לא מוצדק.

נשלח: יום שישי 30 נובמבר, 2012
אני בת 15 מישראל. רציתי לספר לך שנתת לי השראה גדולה. לאחר שצפיתי בהרצאה שלך הפכתי לטבעונית. לפני כן הייתי צמחונית, וחשבתי שלהיות צמחוני זה מספיק ואין צורך לוותר על חלב, ביצים ודבש. אחרי ההרצאה שלך הבנתי שטעיתי. ביקשתי מהמורה שלי להראות את ההרצאה שלך לתלמידים בכיתה. עשית שינוי גדול בחיי.