↑ חזור ל מכתבי 2013

הדפס עמוד זה

ינואר – אפריל 2013

ההרצאה המדהימה ומעוררת ההשראה של גארי יורופסקי נגעה בליבם של אלפי אנשים בישראל. לא מעטים מהם הודו ליורופסקי בכתב.

כל המכתבים שלפניכם נשלחו למייל של יורופסקי באנגלית ותורגמו לעברית עבור אתר זה.
ניתן לשלוח ליורופסקי מכתבים נוספים למייל garytofu@earthlink.net

נשלח: יום שלישי, 8 ינואר, 2013
אני גר בישראל ומשרת בצה”ל כחייל קרבי. אני רוצה להודות לך על הכנות שלך. אני והחברה שלי צפינו בהרצאה שלך ולא היינו מודעים לכל הרוע בעולם כלפי בעלי החיים האומללים. רצינו להיות טבעונים במשך זמן רב בגלל בעיות בריאות, אבל כעת אני יודע שאנחנו נעשה את זה מהסיבה האמיתית: לא לרצוח אותם! ברצוננו להודות לך על פתיחת העיניים שלנו, ומעכשיו אנחנו מבטיחים להפיץ את המסר ולהיות מעורבים עד כמה שאנחנו יכולים.

נשלח: יום שבת, 19 ינואר, 2013
ההרצאה שלך נהדרת! אני החלטתי להיות טבעונית לפני כשנה ואני מתמודדת עם כל ההערות שיש לאנשים לומר, בעיקר המשפחה שלי. ההרצאה מאוד אינפורמטיבית ועוזרת הרבה. יש לי חברים במקסיקו שהיו רוצים לראות את ההרצאה וגם לשתף אותה עם חברים אחרים. אני רוצה גם לשתף את שאר בני המשפחה שלי, אבל האנגלית שלהם לא כל כך טובה. אני אעריך את זה מאוד אם אוכל לקבל קישור לגרסה הספרדית. אני רוצה שכל היקרים לי יבינו את החשיבות של מעבר לתזונה טבעונית.

נשלח: יום שלישי 22 ינואר, 2013
אני מישראל. אתמול צפיתי בנאום המפורסם שלך עליו שמעתי כל כך הרבה. זה היה ממש נאום משנה חיים. חייתי את כל החיים שלי עד עכשיו (30 שנה) כצורך מוצרי חלב, ביצים ובשר. עכשיו אני מפחית בהדרגה מהכמויות שאני אוכל כדי לגרום פחות נזק לסביבה וליצורים החיים. אני רוצה להודות לך על שפקחת את עיניי. אני מתכוון להעביר את ההרצאה לכמה שיותר אנשים!

נשלח: יום שישי, 1 פברואר, 2013
צפיתי בהרצאה שלך לפני כמה ימים והיא באמת פקחה את עיניי.

נשלח: יום שבת, 09 פברואר 2013
בזמן אחרון הפכתי להיות טבעוני. ברצוני להודות לך על שהשפעת עליי לקבל את ההחלטה. ההרצאה שלך היא אחת הטובות ביותר שראיתי. היא בנויה היטב וסיפקה לי את כל המידע שהייתי צריך.

נשלח: יום שישי, פברואר 15, 2013
ברצוני להודות לך על ההרצאה שלך ששינתה את חיי. אני הפכתי לטבעוני לפני 4 חודשים. אני אוהב את זה ואני מרגיש נהדר.

נשלח: יום שני, פברואר 18, 2013
ההרצאה שלך היא ההרצאה המדהימה ביותר שאי פעם שמעתי. היא פקחה את עיניי ושמה לי את כל האמת בפרצוף. הראיתי את ההרצאה להורים שלי וגם הם החליטו לבחור בחמלה על פני אכזריות. הם הפכו לצמחונים. כמובן ששיניתי את הרגלי האכילה שלי. אני אוהבת בעלי חיים, ומעריכה אותך מאוד על מה שעשית.

נשלח: יום שבת, פברואר 23, 2013
אני בת 16.5 ואני מישראל. רק רציתי להודות לך על שפקחת את עיניי. אני זוכרת את היום שבו ראיתי אותך ב-YouTube. זה היה כל כך מדהים וכנראה אחת מהשעות הכי החשובות בחיים שלי, ונקודת מפנה שלעולם לא אשכח. השם שלך צריך להיות ידוע בכל בית בעולם. מאז שהפכתי לטבעונית לפני כמעט 9 חודשים, אני שמחה יותר, ומעריכה דברים שהיו נראה לי מובנים מאליהם. תודה לך גארי על שהפכת את העולם שלי לטוב יותר!

נשלח: יום רביעי, 6 מרס, 2013
אני בן 23 מישראל. הודות לנאומך שיניתי לגמרי את הרגלי האכילה שלי והפכתי לטבעוני. אני לא יודע אם הייתי עושה את הצעד הזה בלעדיך. תודה שפקחת את עיניי.

נשלח: יום שבת, 16 מרס, 2013
אני הפכתי לצמחוני לפני 11 שנה, אך התחלתי בהדרגה לאכול בשר שוב, תוך התעלמות מהרגשות והאמונות שלי בעבר. הדבר המשמעותי ביותר אשר גרם לי לחשוב מחדש, ולא רק לחזור להיות צמחוני אלא לעבור לטבעונות, היה יום שבו שוחחתי עם לקוח, וניסיתי לשכנע אותו תוך כדי ויכוח שהיה לנו, שהשואה והנאציזם לא היו “אירוע חד פעמי” בהיסטוריה האנושית. אמרתי לו שהטיעון שהשואה הייתה אירוע חד פעמי, והנאצים היו מינים ייחודיים של השטן זהו בדיוק הנימוק ששואות אחרות יכולות לשגשג בזכותן. אנחנו צריכים להכיר בעובדה שכל אחד מאיתנו יכול להיות פגום. לאחר הוויכוח, חשבתי על איך שהזנחתי את עצמי, ועל הבחירה הצמחונית שלי. היה יכול להיות יותר קל ונוח להיות בור שוב, נוח יותר בצורה מטרידה, במיוחד עם חברה סביבי שתומכת באכילה של בעלי חיים. בשלב הזה הייתי מוכן לראות את ההרצאה שלך שפורסמה על ידי החברים שלי באינטרנט. אני רוצה להודות לך על שגרמת לי להרגיש יותר נורמלי ולהפוך לטבעוני. שפקחת את עיניי באופן רחב יותר אפילו מבעבר. אני שמח לחזור לדרך טובה יותר.

נשלח: יום שני, 18 מרס, 2013
ברצוני להודות לך על החוכמה שלך. בזכותך העיניים שלי נפקחו! כאדם אמיתי בעולם הזה, אני אעשה מה שנכון, ואנסה להפיץ את החוכמה הזאת לכל מי שסביבי!

נשלח: יום שלישי, 19 במרץ 2013
אני בן 15 מישראל ורוצה להודות לך מעומק לבי. אתה שינית את חיי ועכשיו אני מנסה לשנות את חיי המשפחה והחברים שלי גם כן. אתה נותן לי השראה להפוך לאדם טוב יותר.

נשלח: יום שני, 25 מרס, 2013
אשתי ואני צפינו בהרצאה שלך ביוטיוב לפני כמה חודשים ואנחנו הופכים להיות צמחונים צעד אחר צעד. אנחנו לא אוכלים את כל מוצרי החלב, בשר כמעט ולא, ומעט ביצים. רציתי להודות לך על שהפכת נתיב זה למשימת חייך.

נשלח: יום רביעי, 27 במרץ, 2013
ראיתי את ההרצאה שלך, ולאחר כשעה החלטתי להשתנות לנצח. אני אסיר תודה על ההזדמנות שנתת לי לפקוח את עיניי.

נשלח: יום שבת, 30 מרס, 2013
אתה מדבר מלבך, לכן זה נכנס הישר לתוך ראשם של אנשים. אני מעריץ גדול שלך. כך גם אחי ניסן סיני. למעשה, האח שלי כתב ספר על נושא זה. בספר הוא נותן חלופות חדשות ורעיונות חדשים שאף אחד לא חשב עליהם. הספר נמצא באתר אמזון ובעוד כמה אתרים אחרים. הוא נקרא: “The Dark Maze”.

נשלח: יום חמישי, אפריל 4, 2013
אני בן 17 מישראל. זה מדהים מה שאדם אחד יכול לעשות. מהשנייה ששמעתי את ההרצאה שלך, ידעתי שאין דרך אחרת אלא טבעונות. אני טבעוני במשך 8 חודשים בזכותך. חייתי בשקר וחשבתי שאני בחור מוסרי, כאשר למעשה הייתי עיוור ובור. אני כבר לא מפחד להיכנס לויכוח עם כל מי שמנסה להצדיק את השואה הזאת. אתה מתחשב, וללא ספק האדם הנדיב וההגון ביותר על הפלנטה הזו. העולם הזה בוודאי לא ישכח זאת לעולם.

נשלח: יום שישי, אפריל 12, 2013
ראיתי את ההרצאה שלך ואני משוכנע שאאפסיק לאכול בשר ומוצרי חלב.

נשלח: יום שישי, אפריל 12, 2013
אני מישראל והנאום שלך פקח את עיניי. בחודשים האחרונים אני נמנע לחלוטין מכל מוצרי חלב, מוצרים עם ביצים, דבש ובשר. לקח לי רק כמה ימים וצפייה בהרצאה שלך פעמיים כדי לעבור את השינוי המדהים הזה! מלבד העובדה שאני כבר לא נוטל כל חלק בניצול ורצח בעלי חיים, אני גם לא מרגיש כמו צבוע, מאחר ואני אומר שאני אוהב כלבים וחתולים ולמעשה לא לוקח חלק בשחיטת בעלי חיים.

נשלח: יום שבת, אפריל 13, 2013
אני בן 23 מישראל. לפני 7 חודשים ראיתי את ההרצאה שלך והפכתי לטבעוני באופן כמעט מיידי. היום אני מראה את ההרצאה שלך ל 10 אנשים קרובים אליי. כבר עזרתי בהפיכת בחור אחד לטבעוני לאחר שצפיתי בה איתו לפני כמה ימים.

נשלח: יום ראשון, אפריל 28, 2013
אני בת 12 מישראל ואני טבעונית בזכותך. יש לי דף בפייסבוק שנקרא “Life is better vegan“. אתה יכול להגיד לאנשים שיעשו לייק לדף שלי?